Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV breekt contract Veerman open en legt hem tot 2028 vast

PSV breekt contract Veerman open en legt hem tot 2028 vast

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract van middenvelder Joey Veerman opengebroken en verlengd. De 25-jarige Volendammer, momenteel geblesseerd, ligt nu vast tot de zomer van 2028.

"Ik zit hier nog steeds heel goed op mijn plek. Ik ben superblij met deze waardering. Op sportief vlak gaat het PSV voor de wind en samen met mijn gezin ben ik erg gelukkig in Eindhoven. Dit is een mooie dag voor alle betrokken partijen. Ik hoop zo snel mogelijk weer van waarde te kunnen zijn op het veld en mooie successen te kunnen vieren met onze supporters", aldus Veerman op de website van PSV.

Veerman had nog een contract tot medio 2026. "We zijn heel content met deze verlenging. Dit is voor Joey bovendien een beloning voor de geweldige ontwikkeling die hij heeft doorgemaakt sinds hij in januari 2022 overkwam van sc Heerenveen. Joey is erg belangrijk in het voetbal dat trainer Peter Bosz graag wil spelen met PSV. We hopen nog lang van hem te kunnen genieten", zei directeur voetbalzaken Earnest Stewart.

PSV is de koploper in de Eredivisie. Vorig jaar werden de Brabanders kampioen.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

5 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

5 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

7 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

7 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

8 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

9 uur geleden