Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV boekte afgelopen seizoen bijna 10 miljoen euro winst

PSV boekte afgelopen seizoen bijna 10 miljoen euro winst

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft afgelopen seizoen bijna 10 miljoen euro winst geboekt. Het eigen vermogen steeg naar meer dan 40 miljoen. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de regerend kampioen maandag presenteerde.

"De financiële successen zijn vooral te danken aan de sportieve resultaten van PSV 1 in de UEFA Champions League, een recordomzet voor de merchandise- en commerciële afdeling en een steevast uitverkocht Philips Stadion", legt PSV uit op de website.

De club meldde een omzetstijging van ruim 50 procent, waardoor een recordomzet van meer dan 152 miljoen euro werd gerealiseerd. De kosten stegen met 25 miljoen euro naar bijna 141 miljoen euro.

De transferbalans is over het afgelopen seizoen met plus 2,7 miljoen euro ook positief. Xavi Simons, Ibrahim Sangaré en Yorbe Vertessen waren de grootste uitgaande transfers. PSV haalde onder anderen Jerdy Schouten en Noa Lang.

PSV veroverde afgelopen seizoen de landstitel en de Johan Cruijff Schaal. De ploeg van trainer Peter Bosz bereikte de achtste finales van de Champions League, waarin het werd uitgeschakeld door verliezend finalist Borussia Dortmund.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

7 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

7 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

11 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

11 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

11 uur geleden
NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

13 uur geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

13 uur geleden