PSV boekt tegen Fortuna Sittard zesde zege op rij in Eredivisie
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de zesde achtereenvolgende overwinning behaald. De Eindhovenaren kenden geen enkele moeite met degradatiekandidaat Fortuna Sittard: 5-0. De score had nog hoger kunnen uitvallen.
Halverwege was het duel in feite al beslist. Philipp Max opende in de 10e minuut de score. Kort voor de pauze liep PSV via Ritsu Doan en Eran Zahavi verder uit.
In de tweede helft liet PSV vele mogelijkheden onbenut. Invaller Bruma zorgde in de 77e minuut alsnog voor de 4-0. Op aangeven van Joey Veerman werkte Carlos Vinícius, eveneens een invaller, daarna ook nog de 5-0 binnen.
PSV heeft met nog zeven speelronden te gaan een achterstand van 2 punten op koploper Ajax. Na de komende interlandperiode wacht voor het elftal van trainer Roger Schmidt een uitwedstrijd tegen nummer 4 FC Twente, dat 10 punten minder heeft.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
8 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
14 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
27 minuten geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
51 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
1 uur geleden