PSV boekt tegen Fortuna Sittard zesde zege op rij in Eredivisie
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de zesde achtereenvolgende overwinning behaald. De Eindhovenaren kenden geen enkele moeite met degradatiekandidaat Fortuna Sittard: 5-0. De score had nog hoger kunnen uitvallen.
Halverwege was het duel in feite al beslist. Philipp Max opende in de 10e minuut de score. Kort voor de pauze liep PSV via Ritsu Doan en Eran Zahavi verder uit.
In de tweede helft liet PSV vele mogelijkheden onbenut. Invaller Bruma zorgde in de 77e minuut alsnog voor de 4-0. Op aangeven van Joey Veerman werkte Carlos Vinícius, eveneens een invaller, daarna ook nog de 5-0 binnen.
PSV heeft met nog zeven speelronden te gaan een achterstand van 2 punten op koploper Ajax. Na de komende interlandperiode wacht voor het elftal van trainer Roger Schmidt een uitwedstrijd tegen nummer 4 FC Twente, dat 10 punten minder heeft.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
3 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
5 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
20 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
21 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
21 uur geleden