Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV boekt moeizame zege op NAC Breda

PSV boekt moeizame zege op NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft na een moeizame wedstrijd het thuisduel met NAC Breda gewonnen. De koploper van de Eredivisie poetste een achterstand weg en won uiteindelijk met 3-2.

Leo Sauer opende de score namens NAC, maar Guus Til zette met twee treffers nog voor rust de zaken recht voor PSV. Ricardo Pepi maakte in de blessuretijd de 3-1, waarna Kacper Kostorz nog tijd had voor de 3-2. Met de overwinning komt de formatie van trainer Peter Bosz op 49 punten, 4 punten meer dan Ajax. De nummer 2 van de ranglijst heeft een wedstrijd minder gespeeld.

PSV kampte afgelopen week met een griepgolf, maar miste daardoor tegen NAC uiteindelijk alleen Noa Lang. Ismael Saibari keerde daarentegen terug op de bank, nadat hij tijdens het gewonnen Champions League-duel bij Rode Ster Belgrado (2-3) door ziekte ontbrak.

Teleurstellende resultaten

PSV kon de zege in Servië goed gebruiken voor het zelfvertrouwen na een aantal teleurstellende resultaten. Zo had de ploeg slechts 1 punt gepakt uit de laatste competitieduels met AZ (2-2) en PEC Zwolle (3-1). Vooral de vijf tegentreffers zullen Bosz zorgen hebben gebaard.

Ook tegen NAC had de verdediging van PSV het aanvankelijk moeilijk. Een snelle treffer van Sydney van Hooijdonk werd afgekeurd om een eerdere overtreding, waarna Elias Ómarsson een vrije schietkans niet wist te verzilveren. De verdiende treffer van NAC viel alsnog in de 26e minuut. Walter Benítez redde nog op een kopbal van Van Hooijdonk, maar Sauer schoot in de herkansing raak, 0-1.

Meer overgave

PSV speelde na het doelpunt met meer overgave en Jerdy Schouten en Luuk de Jong waren dicht bij de gelijkmaker. Het was uiteindelijk Til die de wedstrijd nog voor rust omdraaide. Na een steekpass van Joey Veerman tekende de middenvelder voor de 1-1, waarna hij met een fraai schot uit de draai PSV op voorsprong zette, 2-1.

PSV kreeg na rust via onder anderen Veerman kansen om de voorsprong te vergroten. De derde treffer viel echter lange tijd niet, waardoor NAC in de wedstrijd bleef. Invaller Saibari raakte nog de paal, voordat Pepi de 3-1 maakte. In de 6e minuut van de blessuretijd zette Kostorz de eindstand op het bord.

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

3 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

6 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

7 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

7 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

18 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

23 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden