Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV boekt moeizame zege op NAC Breda

PSV boekt moeizame zege op NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft na een moeizame wedstrijd het thuisduel met NAC Breda gewonnen. De koploper van de Eredivisie poetste een achterstand weg en won uiteindelijk met 3-2.

Leo Sauer opende de score namens NAC, maar Guus Til zette met twee treffers nog voor rust de zaken recht voor PSV. Ricardo Pepi maakte in de blessuretijd de 3-1, waarna Kacper Kostorz nog tijd had voor de 3-2. Met de overwinning komt de formatie van trainer Peter Bosz op 49 punten, 4 punten meer dan Ajax. De nummer 2 van de ranglijst heeft een wedstrijd minder gespeeld.

PSV kampte afgelopen week met een griepgolf, maar miste daardoor tegen NAC uiteindelijk alleen Noa Lang. Ismael Saibari keerde daarentegen terug op de bank, nadat hij tijdens het gewonnen Champions League-duel bij Rode Ster Belgrado (2-3) door ziekte ontbrak.

Teleurstellende resultaten

PSV kon de zege in Servië goed gebruiken voor het zelfvertrouwen na een aantal teleurstellende resultaten. Zo had de ploeg slechts 1 punt gepakt uit de laatste competitieduels met AZ (2-2) en PEC Zwolle (3-1). Vooral de vijf tegentreffers zullen Bosz zorgen hebben gebaard.

Ook tegen NAC had de verdediging van PSV het aanvankelijk moeilijk. Een snelle treffer van Sydney van Hooijdonk werd afgekeurd om een eerdere overtreding, waarna Elias Ómarsson een vrije schietkans niet wist te verzilveren. De verdiende treffer van NAC viel alsnog in de 26e minuut. Walter Benítez redde nog op een kopbal van Van Hooijdonk, maar Sauer schoot in de herkansing raak, 0-1.

Meer overgave

PSV speelde na het doelpunt met meer overgave en Jerdy Schouten en Luuk de Jong waren dicht bij de gelijkmaker. Het was uiteindelijk Til die de wedstrijd nog voor rust omdraaide. Na een steekpass van Joey Veerman tekende de middenvelder voor de 1-1, waarna hij met een fraai schot uit de draai PSV op voorsprong zette, 2-1.

PSV kreeg na rust via onder anderen Veerman kansen om de voorsprong te vergroten. De derde treffer viel echter lange tijd niet, waardoor NAC in de wedstrijd bleef. Invaller Saibari raakte nog de paal, voordat Pepi de 3-1 maakte. In de 6e minuut van de blessuretijd zette Kostorz de eindstand op het bord.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

12 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

13 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

15 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

15 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

16 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

16 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

21 uur geleden