PSV boekt in Champions League belangrijke zege (2-3) op Rode Ster
BELGRADO (ANP) - PSV heeft in de Champions League een kostbare overwinning behaald op Rode Ster Belgrado. Het elftal van coach Peter Bosz was in Servië met 3-2 te sterk. Met 11 punten uit zeven duels is PSV nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde.
PSV leidde bij rust al met 3-0. Luuk de Jong opende uit een hoekschop van Joey Veerman met zijn hoofd de score. Halverwege de eerste helft was het opnieuw raak na een corner van Veerman. De Jong kopte de bal via het hoofd van Guus Til in het doel (0-2). Verdediger Ryan Flamingo scoorde met een hard schot ook nog in de eerste helft.
Na een directe rode kaart voor Flamingo in de beginfase van de tweede helft kreeg PSV het moeilijker. Cherif Ndiaye kopte in de 71e minuut raak en Nasser Djiga deed dat even later ook: 2-3. PSV hield in de slotfase stand en kan het ticket voor de volgende ronde volgende week thuis tegen Liverpool veiligstellen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
5 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geleden