Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV boekt in Champions League belangrijke zege (2-3) op Rode Ster

PSV boekt in Champions League belangrijke zege (2-3) op Rode Ster

BELGRADO (ANP) - PSV heeft in de Champions League een kostbare overwinning behaald op Rode Ster Belgrado. Het elftal van coach Peter Bosz was in Servië met 3-2 te sterk. Met 11 punten uit zeven duels is PSV nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde.

PSV leidde bij rust al met 3-0. Luuk de Jong opende uit een hoekschop van Joey Veerman met zijn hoofd de score. Halverwege de eerste helft was het opnieuw raak na een corner van Veerman. De Jong kopte de bal via het hoofd van Guus Til in het doel (0-2). Verdediger Ryan Flamingo scoorde met een hard schot ook nog in de eerste helft.

Na een directe rode kaart voor Flamingo in de beginfase van de tweede helft kreeg PSV het moeilijker. Cherif Ndiaye kopte in de 71e minuut raak en Nasser Djiga deed dat even later ook: 2-3. PSV hield in de slotfase stand en kan het ticket voor de volgende ronde volgende week thuis tegen Liverpool veiligstellen.

Meer uit Voetbal

Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

32 minuten geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

55 minuten geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

1 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

1 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

1 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

3 uur geleden