Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV boekt in Champions League belangrijke zege (2-3) op Rode Ster

PSV boekt in Champions League belangrijke zege (2-3) op Rode Ster

BELGRADO (ANP) - PSV heeft in de Champions League een kostbare overwinning behaald op Rode Ster Belgrado. Het elftal van coach Peter Bosz was in Servië met 3-2 te sterk. Met 11 punten uit zeven duels is PSV nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde.

PSV leidde bij rust al met 3-0. Luuk de Jong opende uit een hoekschop van Joey Veerman met zijn hoofd de score. Halverwege de eerste helft was het opnieuw raak na een corner van Veerman. De Jong kopte de bal via het hoofd van Guus Til in het doel (0-2). Verdediger Ryan Flamingo scoorde met een hard schot ook nog in de eerste helft.

Na een directe rode kaart voor Flamingo in de beginfase van de tweede helft kreeg PSV het moeilijker. Cherif Ndiaye kopte in de 71e minuut raak en Nasser Djiga deed dat even later ook: 2-3. PSV hield in de slotfase stand en kan het ticket voor de volgende ronde volgende week thuis tegen Liverpool veiligstellen.

Meer uit Voetbal

Fluminense naar kwartfinales op WK clubs na zege op Inter

CHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.

1 uur geleden
Ajax bevestigt contractverlenging Klaassen tot medio 2027

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot en met 30 juni 2027. De Amsterdamse club maakte de contractverlenging van twee seizoenen van de middenvelder maandag bekend. De voetballer zou in mei al een mondeling akkoord met de club hebben bereikt.

5 uur geleden
City-coach Guardiola vreest opgebrande spelers na WK voor clubs

ORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.

15 uur geleden
Botafogo ontslaat trainer Paiva na uitschakeling WK clubs

RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - De Braziliaanse kampioen Botafogo heeft trainer Renato Paiva ontslagen na de uitschakeling op het WK voetbal voor clubs. Botafogo verloor in de achtste finales in Philadelphia met 1-0 van Palmeiras.

16 uur geleden
Paris Saint-Germain via Inter Miami van Messi naar laatste acht

MIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.

1 dag geleden
Ajax nog steeds meest waardevolle voetbalclub van Nederland

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.

1 dag geleden
Bonmatí lijkt na ziekenhuisopname op tijd fit voor EK

BARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.

1 dag geleden