PSV blijft steken op 0-0 tegen derdeklasser VfL Osnabrück
OSNABRÜCK (ANP) - PSV heeft de oefenwedstrijd in Duitsland tegen VfL Osnabrück niet kunnen winnen. Het duel eindigde in 0-0. Osnabrück speelt in Duitsland in de derde profliga. PSV liet in de eerste helft legio kansen liggen. Ook na de rust was de afronding zwak aan Brabantse kant.
Eerder in de oefenperiode won PSV in Duitsland met 10-1 van de amateurs van Delbrücker SC. De Eindhovenaren begonnen vorige week in eigen omgeving de oefencampagne met een overwinning tegen de Belgische eerstedivisionist RWD Molenbeek: 6-2.
PSV oefent woensdag in het Philips Stadion nog tegen PAOK FC. De Eindhovenaren hebben een korte aanloopperiode naar de belangrijke confrontaties met Galatasaray in de tweede voorronde van de Champions League. De eerste ontmoeting is woensdag 21 juli op eigen veld. Een week later volgt in Turkije de return.
PSV moet drie kwalificatieronden overleven om het hoofdtoernooi van de Champions League te bereiken.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
11 uur geleden