PSV bevestigt zware knieblessure verdediger Boscagli
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft bevestigd dat Olivier Boscagli een zware knieblessure heeft opgelopen. De 23-jarige verdediger komt dit seizoen niet meer in actie. Boscagli moet geopereerd worden en wacht volgens de nummer 2 van de Eredivisie "een langdurige herstelperiode".
Boscagli liep de blessure zondag op in de thuiswedstrijd tegen RKC (2-0). Hij werd in de 77e minuut vervangen door de Noor Fredrik Oppegaard.
De linksbenige Boscagli speelt sinds 2019 voor PSV. Daarvoor kwam hij uit voor Nîmes Olympique en OGC Nice.
PSV neemt het donderdag in de Conference League op tegen Leicester City. De eerste wedstrijd in Engeland eindigde in 0-0.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester United is door een nederlaag bij Chelsea nog verder in de problemen geraakt. De nummer 16 van de Premier League speelde op Stamford Bridge een goede eerste helft, maar verloor met 2-0. Oud-Ajacied Lisandro Martínez benadeelde United door na een uur spelen in een paar minuten twee gele kaarten te pakken en een strafschop te veroorzaken.
18 minuten geledenWAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
17 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
17 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.
1 dag geleden