PSV bevestigt vertrek van Dams naar Al-Ahli SC in Saudi-Arabië
EINDHOVEN (ANP) - Matteo Dams heeft zijn transfer naar Al-Ahli SC afgerond. De 20-jarige linksback heeft een aanbieding voor een nieuw contract bij PSV naast zich neergelegd. De Belg kiest voor een lucratief avontuur bij de club uit Saudi-Arabië.
Dams doorliep de opleiding van de kampioen uit Eindhoven en brak dit seizoen door in het eerste elftal. PSV wilde zijn contract tot medio 2029 verlengen. Maar hij heeft zijn jawoord gegeven aan Al-Ahli SC.
PSV profiteert ook van de financiële mogelijkheden van de club uit Saudi-Arabië. De club ontvangt naar verluidt 9 miljoen euro voor de linksback met een aflopend contract. Dams zou een jaarsalaris van 3 miljoen euro krijgen.
"Matteo is een kind van de club", reageert directeur voetbalzaken Earnest Stewart op de website van PSV. "We zijn trots op de weg die hij heeft afgelegd. We vinden het jammer om afscheid van hem te nemen, want hij is een geliefde speler met veel potentie. Tegelijkertijd gunnen we hem deze stap van harte."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
16 uur geleden