Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV benoemt teammanager Van den Heuvel tot ambassadeur

PSV benoemt teammanager Van den Heuvel tot ambassadeur

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft teammanager Mart van den Heuvel benoemd tot ambassadeur. De Brabander, die al ruim veertig jaar in diverse functies bij PSV werkt, wordt binnenkort 67 jaar en draagt zijn taken als teammanager over aan Bas Roorda.

Van den Heuvel gaat Roorda inwerken en ondersteunen en blijft daarnaast enkele taken vervullen bij de selectie van PSV. Hij zal als ambassadeur PSV op diverse fronten vertegenwoordigen. Eerder kregen Willy van der Kuijlen, Carlos Salcido, Francisco 'Maza' Rodriguez en Luuk de Jong de eretitel ambassadeur van PSV.

De vertrekkend teammanager is de eerste ambassadeur die niet voor PSV als speler actief was. "Dat zegt alles over de verdiensten van Mart", vertelt algemeen directeur Toon Gerbrands. "Je kunt bij ons deze eretitel krijgen als je PSV ergens ter wereld op de kaart hebt gezet of wanneer je een bepaalde periode van grote waarde bent geweest. Bij Mart duurt die periode van grote waarde inmiddels om en nabij de veertig jaar. Hij is clubman pur sang, een PSV'er die al jaren voornamelijk achter de schermen een belangrijke rol speelt."

Meer uit Voetbal

Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

39 minuten geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

52 minuten geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

52 minuten geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

54 minuten geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

59 minuten geleden
AC Milan lijdt nederlaag tegen Udinese, doelpunt Ekkelenkamp

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.

1 uur geleden
Bayern München verbreekt record meeste doelpunten in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.

1 uur geleden