Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV beloont Boscagli met contractverlenging

PSV beloont Boscagli met contractverlenging

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract van de Franse voetballer Olivier Boscagli opengebroken en met twee jaar verlengd. De 23-jarige Fransman ligt nu tot de zomer van 2025 vast in Eindhoven. PSV nam Boscagli twee jaar geleden over van Nice.

In zijn eerste seizoen wist de verdediger geen basisplaats te veroveren. Boscagli speelde dat jaar slechts twaalf wedstrijden in de Eredivisie. Onder de Duitse trainer Roger Schmidt was hij afgelopen seizoen wel verzekerd van een vaste plek in de ploeg. Boscagli speelde niet alleen centraal achterin, maar ook regelmatig op het middenveld. In dertig competitieduels maakte de Fransman afgelopen seizoen twee doelpunten.

"Zijn ontwikkeling tot een van de beste voetballende verdedigers in de Eredivisie is ons niet ontgaan en het past bij PSV om Olivier daarvoor te belonen", zegt John de Jong, directeur voetbalzaken in Eindhoven. "PSV ziet in Olivier een belangrijke speler voor de nabije toekomst." Boscagli hoopt komend seizoen voor het eerst een prijs te pakken met PSV. "Ik weet zeker dat we dat dit seizoen kunnen doen en kijk daarnaar uit."

Meer uit Voetbal

Oranje-international Aké met Fenerbahçe naar Champions League

LYON (ANP) - Fenerbahçe heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Turkse topclub won in de play-offs in Frankrijk met 2-1 bij Olympique Lyon. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

7 minuten geleden
Mbappé leidt Real Madrid met drie treffers langs Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. Het elftal van trainer José Mourinho nam na rust afstand van Real Sociedad: 4-1. Real was de competitie zaterdag begonnen met een late zege op Espanyol (1-2).

11 minuten geleden
FIFA: alle gekwalificeerde landen zijn bij WK vrouwen onder 20

ZÜRICH (ANP) - Alle landen die zich hebben gekwalificeerd voor het wereldkampioenschap voetbal voor vrouwen onder 20 in september zullen aan het toernooi meedoen. Dat meldt een woordvoerder van wereldvoetbalbond FIFA woensdag aan het ANP. Dat zou betekenen dat de boycot door de Europese voetbalbond UEFA van alle competities van de FIFA van tafel is.

4 uur geleden
Ook Italiaanse voetbalbond niet achter herverkiezing Infantino

ROME (ANP/BELGA) - In navolging van meerdere Europese voetbalbonden heeft ook de Italiaanse bond (FIGC) aangekondigd niet achter de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino in maart te staan. De Zwitser ligt onder vuur na zijn inmiddels ingetrokken voorstel om een commerciële organisatie voor de FIFA-toernooirechten op te richten en 20 procent daarvan aan particuliere investeerders te verkopen.

7 uur geleden
Ajax-coach ziet vleugelspits Tsygankov als gewenste versterking

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez is zeer gecharmeerd van Viktor Tsygankov, de buitenspeler uit Oekraïne die Ajax deze week nog wil aantrekken.

7 uur geleden
Reuters: UEFA op het punt om FIFA-boycot in te trekken

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA staat op het punt om de boycot van alle competities van de FIFA in te trekken. Dat meldt persbureau Reuters woensdag op basis van anonieme bronnen. De UEFA zou toezeggingen hebben gekregen van de FIFA rond het omstreden investeringsplan dat leidde tot de boycot.

8 uur geleden
Sterling aangeklaagd voor gevaarlijk rijden en bezit lachgas

LONDEN (ANP/RTR) - Voetballer Raheem Sterling is aangeklaagd voor gevaarlijk rijden, het bezit van lachgas, een onrechtmatige inhaalactie en het weigeren van een ademtest. Dat meldt een woordvoerder van de politie van Hampshire & Isle of Wight.

8 uur geleden