PSV begint uitwedstrijd tegen Sevilla met ongewijzigd basiselftal
SEVILLA (ANP) - Het basiselftal van PSV voor de uitwedstrijd tegen Sevilla in de groepsfase van de Champions League kent geen verrassingen. Trainer Peter Bosz kiest voor dezelfde elf spelers als zaterdag tegen FC Twente, toen de Eindhovenaren in de Eredivisie overtuigend wonnen (0-3).
Noa Lang maakt geen deel uit van de selectie. De 24-jarige aanvaller heeft een kleine terugslag gekregen nadat hij, na zeven weken afwezigheid met een hamstringblessure, in de slotfase tegen Twente was ingevallen. Johan Bakayoko en Hirving Lozano bezetten tegen Sevilla voorin de vleugels, aanvoerder Luuk de Jong is de spits.
Guus Til is inmiddels een vaste waarde als aanvallende middenvelder. Achter hem spelen controleurs Jerdy Schouten en Joey Veerman. De verdediging kent ook geen verrassingen, met Walter Benítez op doel, André Ramalho en Olivier Boscagli in het centrum en Jordan Teze en Sergiño Dest als backs.
Achtste finales
PSV en Sevilla speelden begin oktober gelijk in Eindhoven. Als de koploper van de Eredivisie wint in het Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kan die zich plaatsen voor de achtste finales. Het is dan wel noodzakelijk dat Arsenal later op de avond het Franse RC Lens verslaat.
Als PSV niet wint, valt de beslissing over twee weken tijdens de zesde en laatste speelronde. Het elftal van Bosz ontvangt dan Arsenal.
Gudelj
Bij Sevilla staat Nemanja Gudelj, die in Nederland bij NAC Breda, AZ en Ajax speelde, centraal in de defensie naast routinier Sergio Ramos. Lucas Ocampos, ook voormalig Ajacied, is rechtsbuiten. Sevilla heeft na vier duels 2 punten en moet van PSV winnen om de achtste finales nog te kunnen bereiken.
Sevilla en PSV trappen om 18.45 uur af. Arsenal en RC Lens beginnen om 21.00 uur aan hun wedstrijd.
Opstellingen
Opstellingen: Sevilla: Dmitrovic; Jesús Navas, Gudelj, Ramos en Acuña; Sow, Fernando en Rakitic; Ocampos, En-Nesyri en Lukébakio.
PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Boscagli en Dest; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lozano.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
10 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
11 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
12 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
19 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden