Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint uitwedstrijd tegen Sevilla met ongewijzigd basiselftal

PSV begint uitwedstrijd tegen Sevilla met ongewijzigd basiselftal

SEVILLA (ANP) - Het basiselftal van PSV voor de uitwedstrijd tegen Sevilla in de groepsfase van de Champions League kent geen verrassingen. Trainer Peter Bosz kiest voor dezelfde elf spelers als zaterdag tegen FC Twente, toen de Eindhovenaren in de Eredivisie overtuigend wonnen (0-3).

Noa Lang maakt geen deel uit van de selectie. De 24-jarige aanvaller heeft een kleine terugslag gekregen nadat hij, na zeven weken afwezigheid met een hamstringblessure, in de slotfase tegen Twente was ingevallen. Johan Bakayoko en Hirving Lozano bezetten tegen Sevilla voorin de vleugels, aanvoerder Luuk de Jong is de spits.

Guus Til is inmiddels een vaste waarde als aanvallende middenvelder. Achter hem spelen controleurs Jerdy Schouten en Joey Veerman. De verdediging kent ook geen verrassingen, met Walter Benítez op doel, André Ramalho en Olivier Boscagli in het centrum en Jordan Teze en Sergiño Dest als backs.

Achtste finales

PSV en Sevilla speelden begin oktober gelijk in Eindhoven. Als de koploper van de Eredivisie wint in het Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kan die zich plaatsen voor de achtste finales. Het is dan wel noodzakelijk dat Arsenal later op de avond het Franse RC Lens verslaat.

Als PSV niet wint, valt de beslissing over twee weken tijdens de zesde en laatste speelronde. Het elftal van Bosz ontvangt dan Arsenal.

Gudelj

Bij Sevilla staat Nemanja Gudelj, die in Nederland bij NAC Breda, AZ en Ajax speelde, centraal in de defensie naast routinier Sergio Ramos. Lucas Ocampos, ook voormalig Ajacied, is rechtsbuiten. Sevilla heeft na vier duels 2 punten en moet van PSV winnen om de achtste finales nog te kunnen bereiken.

Sevilla en PSV trappen om 18.45 uur af. Arsenal en RC Lens beginnen om 21.00 uur aan hun wedstrijd.

Opstellingen

Opstellingen: Sevilla: Dmitrovic; Jesús Navas, Gudelj, Ramos en Acuña; Sow, Fernando en Rakitic; Ocampos, En-Nesyri en Lukébakio.

PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Boscagli en Dest; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lozano.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Belić definitief van AZ naar Maccabi Tel Aviv

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.

11 minuten geleden
Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

42 minuten geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

2 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

3 uur geleden
Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

5 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

16 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

16 uur geleden