Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint uitwedstrijd tegen Sevilla met ongewijzigd basiselftal

PSV begint uitwedstrijd tegen Sevilla met ongewijzigd basiselftal

SEVILLA (ANP) - Het basiselftal van PSV voor de uitwedstrijd tegen Sevilla in de groepsfase van de Champions League kent geen verrassingen. Trainer Peter Bosz kiest voor dezelfde elf spelers als zaterdag tegen FC Twente, toen de Eindhovenaren in de Eredivisie overtuigend wonnen (0-3).

Noa Lang maakt geen deel uit van de selectie. De 24-jarige aanvaller heeft een kleine terugslag gekregen nadat hij, na zeven weken afwezigheid met een hamstringblessure, in de slotfase tegen Twente was ingevallen. Johan Bakayoko en Hirving Lozano bezetten tegen Sevilla voorin de vleugels, aanvoerder Luuk de Jong is de spits.

Guus Til is inmiddels een vaste waarde als aanvallende middenvelder. Achter hem spelen controleurs Jerdy Schouten en Joey Veerman. De verdediging kent ook geen verrassingen, met Walter Benítez op doel, André Ramalho en Olivier Boscagli in het centrum en Jordan Teze en Sergiño Dest als backs.

Achtste finales

PSV en Sevilla speelden begin oktober gelijk in Eindhoven. Als de koploper van de Eredivisie wint in het Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, kan die zich plaatsen voor de achtste finales. Het is dan wel noodzakelijk dat Arsenal later op de avond het Franse RC Lens verslaat.

Als PSV niet wint, valt de beslissing over twee weken tijdens de zesde en laatste speelronde. Het elftal van Bosz ontvangt dan Arsenal.

Gudelj

Bij Sevilla staat Nemanja Gudelj, die in Nederland bij NAC Breda, AZ en Ajax speelde, centraal in de defensie naast routinier Sergio Ramos. Lucas Ocampos, ook voormalig Ajacied, is rechtsbuiten. Sevilla heeft na vier duels 2 punten en moet van PSV winnen om de achtste finales nog te kunnen bereiken.

Sevilla en PSV trappen om 18.45 uur af. Arsenal en RC Lens beginnen om 21.00 uur aan hun wedstrijd.

Opstellingen

Opstellingen: Sevilla: Dmitrovic; Jesús Navas, Gudelj, Ramos en Acuña; Sow, Fernando en Rakitic; Ocampos, En-Nesyri en Lukébakio.

PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Boscagli en Dest; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lozano.

Meer uit Voetbal

Sparta stelt trainer Meijer aan als opvolger Steijn

ROTTERDAM (ANP) - Rogier Meijer is vanaf komend seizoen trainer van Sparta Rotterdam. De 44-jarige Doetinchemmer volgt bij de nummer 10 uit de Eredivisie Maurice Steijn op.

10 minuten geleden
Malen leidt AS Roma naar de Champions League

VERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.

9 uur geleden
Slot plaatst zich met Liverpool voor Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.

13 uur geleden
Tottenham handhaaft zich, West Ham met Summerville degradeert

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.

13 uur geleden
Mobiele Eenheid met honden veld op na Ajax - FC Utrecht

VOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.

17 uur geleden
Ajax na winst tegen FC Utrecht naar voorronde Conference League

VOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.

17 uur geleden
FC Groningen neemt afscheid van doelman Jurjus

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.

19 uur geleden