PSV begint uitwedstrijd tegen Heracles zonder spits Malen
ALMELO (ANP) - Donyell Malen zit zondag in de uitwedstrijd van PSV tegen Heracles op de reservebank. De spits is nog niet heel lang terug van een zware knieblessure en wil op het kunstgras in Almelo vermoedelijk geen risico nemen. Cody Gakpo en Bruma vormen het aanvalsduo van PSV. De Israëlische nieuwkomer Eran Zahavi is nog niet speelgerechtigd.
In vergelijking met de uitwedstrijd van donderdag tegen NS Mura in de Europa League is ook Olivier Boscagli zijn basisplaats kwijt. Nick Viergever staat links in het centrum van de verdediging, naast Jordan Teze. Michal Sadilek en Pablo Rosario zijn de twee controleurs op het middenveld.
Mohamed Ihattaren mag weer vanaf het begin meedoen, rechts op het middenveld. Mauro Júnior begint vanaf de linkerkant.
Knieblessure
Maximiliano Romero liep tegen Mura een zware knieblessure op. De Argentijnse aanvaller komt dit seizoen niet meer in actie.
PSV komt bij winst op 9 punten uit 3 duels en zou zich daarmee voegen bij Ajax en sc Heerenveen.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Ihattaren, Sadilek, Rosario en Mauro Júnior; Bruma en Gakpo.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
14 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
14 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
20 uur geleden