PSV begint topper tegen Feyenoord zonder Veerman en Bakayoko
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Feyenoord zonder Joey Veerman en Johan Bakayoko. De middenvelder en rechterbuitenspeler zitten in het Philips Stadion op de bank als het duel om 14.30 uur begint.
Rechtsback Rick Karsdorp ontbreekt helemaal in de selectie omdat hij niet fit is. Richard Ledezma vervangt hem. Op het middenveld kiest trainer Peter Bosz voor Jerdy Schouten, Malik Tillman en Ismael Saibari. Aanvoerder Luuk de Jong krijgt in de voorhoede ondersteuning van Ivan Perisic en Noa Lang.
Naast Veerman en Bakayoko zitten onder anderen ook Guus Til en Ricardo Pepi op de bank.
Basiself PSV
PSV begint de laatste wedstrijd voor de winterstop met een voorsprong van 7 punten op Feyenoord.
Opstelling PSV: Benítez; Ledezma, Flamingo, Boscagli en Mauro Júnior; Schouten, Tillman en Saibari; Perisic, De Jong en Lang.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
13 uur geleden