Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint tegen Sociedad met dezelfde basisploeg als tegen AZ

PSV begint tegen Sociedad met dezelfde basisploeg als tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de eerste wedstrijd in de groepsfase van de Europa League tegen Real Sociedad met dezelfde elf basisspelers als zaterdag tegen AZ. De Eindhovenaren wonnen dat Eredivisieduel in Alkmaar met 3-0.

De Ivoriaanse middenvelder Ibrahim Sangaré is wegens een liesblessure nog niet inzetbaar. Olivier Boscagli schuift een linie door en speelt nu, controlerend op het middenveld, naast aanvoerder Marco van Ginkel. Armando Obispo neemt de plaats van Boscagli in het centrum van de verdediging in.

Maximiliano Romero keert terug in de wedstrijdselectie. De 22-jarige Argentijnse aanvaller raakte een jaar geleden zwaar geblesseerd. Davy Pröpper en Ryan Thomas zijn ook hersteld van blessures en zitten eveneens op de bank.

Aanwinst Carlos Vinícius, die onlangs voor twee seizoenen van Benfica werd gehuurd, heeft zijn werkvergunning binnen en maakt ook deel uit van de groep van PSV. Bij Sociedad staat oud-Willem II'er Alexander Isak in de voorhoede. David Silva, 35 jaar inmiddels, heeft op het middenveld ook een basisplek.

PSV en Sociedad trappen om 21.00 uur af in het Philips-stadion.

Opstelling PSV: Drommel; Mwene, Ramalho, Obispo en Max; Van Ginkel en Boscagli; Madueke, Götze en Gakpo; Zahavi.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

8 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

8 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

8 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

9 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

9 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

20 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

21 uur geleden