Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint tegen Sociedad met dezelfde basisploeg als tegen AZ

PSV begint tegen Sociedad met dezelfde basisploeg als tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de eerste wedstrijd in de groepsfase van de Europa League tegen Real Sociedad met dezelfde elf basisspelers als zaterdag tegen AZ. De Eindhovenaren wonnen dat Eredivisieduel in Alkmaar met 3-0.

De Ivoriaanse middenvelder Ibrahim Sangaré is wegens een liesblessure nog niet inzetbaar. Olivier Boscagli schuift een linie door en speelt nu, controlerend op het middenveld, naast aanvoerder Marco van Ginkel. Armando Obispo neemt de plaats van Boscagli in het centrum van de verdediging in.

Maximiliano Romero keert terug in de wedstrijdselectie. De 22-jarige Argentijnse aanvaller raakte een jaar geleden zwaar geblesseerd. Davy Pröpper en Ryan Thomas zijn ook hersteld van blessures en zitten eveneens op de bank.

Aanwinst Carlos Vinícius, die onlangs voor twee seizoenen van Benfica werd gehuurd, heeft zijn werkvergunning binnen en maakt ook deel uit van de groep van PSV. Bij Sociedad staat oud-Willem II'er Alexander Isak in de voorhoede. David Silva, 35 jaar inmiddels, heeft op het middenveld ook een basisplek.

PSV en Sociedad trappen om 21.00 uur af in het Philips-stadion.

Opstelling PSV: Drommel; Mwene, Ramalho, Obispo en Max; Van Ginkel en Boscagli; Madueke, Götze en Gakpo; Zahavi.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden