PSV begint tegen Sociedad met dezelfde basisploeg als tegen AZ
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de eerste wedstrijd in de groepsfase van de Europa League tegen Real Sociedad met dezelfde elf basisspelers als zaterdag tegen AZ. De Eindhovenaren wonnen dat Eredivisieduel in Alkmaar met 3-0.
De Ivoriaanse middenvelder Ibrahim Sangaré is wegens een liesblessure nog niet inzetbaar. Olivier Boscagli schuift een linie door en speelt nu, controlerend op het middenveld, naast aanvoerder Marco van Ginkel. Armando Obispo neemt de plaats van Boscagli in het centrum van de verdediging in.
Maximiliano Romero keert terug in de wedstrijdselectie. De 22-jarige Argentijnse aanvaller raakte een jaar geleden zwaar geblesseerd. Davy Pröpper en Ryan Thomas zijn ook hersteld van blessures en zitten eveneens op de bank.
Aanwinst Carlos Vinícius, die onlangs voor twee seizoenen van Benfica werd gehuurd, heeft zijn werkvergunning binnen en maakt ook deel uit van de groep van PSV. Bij Sociedad staat oud-Willem II'er Alexander Isak in de voorhoede. David Silva, 35 jaar inmiddels, heeft op het middenveld ook een basisplek.
PSV en Sociedad trappen om 21.00 uur af in het Philips-stadion.
Opstelling PSV: Drommel; Mwene, Ramalho, Obispo en Max; Van Ginkel en Boscagli; Madueke, Götze en Gakpo; Zahavi.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
2 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
9 uur geleden