PSV begint tegen Sociedad met dezelfde basisploeg als tegen AZ
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de eerste wedstrijd in de groepsfase van de Europa League tegen Real Sociedad met dezelfde elf basisspelers als zaterdag tegen AZ. De Eindhovenaren wonnen dat Eredivisieduel in Alkmaar met 3-0.
De Ivoriaanse middenvelder Ibrahim Sangaré is wegens een liesblessure nog niet inzetbaar. Olivier Boscagli schuift een linie door en speelt nu, controlerend op het middenveld, naast aanvoerder Marco van Ginkel. Armando Obispo neemt de plaats van Boscagli in het centrum van de verdediging in.
Maximiliano Romero keert terug in de wedstrijdselectie. De 22-jarige Argentijnse aanvaller raakte een jaar geleden zwaar geblesseerd. Davy Pröpper en Ryan Thomas zijn ook hersteld van blessures en zitten eveneens op de bank.
Aanwinst Carlos Vinícius, die onlangs voor twee seizoenen van Benfica werd gehuurd, heeft zijn werkvergunning binnen en maakt ook deel uit van de groep van PSV. Bij Sociedad staat oud-Willem II'er Alexander Isak in de voorhoede. David Silva, 35 jaar inmiddels, heeft op het middenveld ook een basisplek.
PSV en Sociedad trappen om 21.00 uur af in het Philips-stadion.
Opstelling PSV: Drommel; Mwene, Ramalho, Obispo en Max; Van Ginkel en Boscagli; Madueke, Götze en Gakpo; Zahavi.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
14 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
19 uur geleden