PSV begint met Til en Obispo aan uitduel met FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - PSV begint met Guus Til en Armando Obispo aan de uitwedstrijd tegen FC Twente. Obispo vervangt Olivier Boscagli, die geen deel uitmaakt van de selectie van de club uit Eindhoven. Til speelt op de positie van Malik Tillman, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur begint.
Bij FC Twente heeft verdediger Gustaf Lagerbielke een basisplaats. Trainer Joseph Oosting kan geen beroep doen op de geschorste Mees Hilgers. Naci Ünüvar is de linksbuiten van de thuisploeg uit Enschede, die de laatste vier competitieduels niet heeft gewonnen.
PSV kan de achterstand op koploper Ajax tot 6 punten verkleinen. FC Twente staat vijfde in de Eredivisie, met een voorsprong van 2 punten op AZ.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden