Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint met Ihattaren aan uitwedstrijd tegen sc Heerenveen

PSV begint met Ihattaren aan uitwedstrijd tegen sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft zondag een basisplaats bij PSV. De 18-jarige middenvelder mag tegen sc Heerenveen meedoen in plaats van Noni Madueke, die in Friesland op de reservebank begint.

Het elftal van PSV is verder ongewijzigd in vergelijking met donderdag, toen de Eindhovenaren in de Europa League met 1-0 wonnen van Granada en zich daarmee plaatsten voor de volgende ronde. Denzel Dumfries, Madueke en Eran Zahavi vielen in Spanje geblesseerd uit. Dumfries start tegen Heerenveen in de basis, Madueke zit dus op de bank en Zahavi is nog niet van zijn blessure hersteld en ontbreekt in Heerenveen.

Ihattaren keerde tegen Granada terug in de wedstrijdselectie. De twee duels daarvoor, tegen PAOK Saloniki en Sparta Rotterdam, hield trainer Roger Schmidt hem nog buiten de groep. Ihattaren was namelijk vermoeid.

PSV komt bij winst op 1 punt van koploper Ajax.

Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Ihattaren, Rosario, Sangaré en Götze; Malen en Gakpo.

Meer uit Voetbal

Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

58 minuten geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

1 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

2 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

2 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

12 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

14 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

17 uur geleden