Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint met Boscagli tegen Ajax, Rodriguez op de bank

PSV begint met Boscagli tegen Ajax, Rodriguez op de bank

AMSTERDAM (ANP) - Ricardo Rodriguez maakt zondag in de uitwedstrijd van PSV tegen Ajax nog geen deel uit van het basiselftal. De Zwitser, die deze week op huurbasis overkwam van AC Milan, zit in de Johan Cruijff ArenA wel bij de selectie.

De Fransman Olivier Boscagli start als linkerverdediger. Die positie werd de voorbije weken ingenomen door Nick Viergever. Hij speelt nu weer centraal achterin, samen met Daniel Schwaab. Timo Baumgartl wordt door trainer Ernest Faber buiten de basis gelaten.

Op het middenveld start PSV met Pablo Rosario, Mohamed Ihattaren en Jorrit Hendrix. Ibrahim Afellay ontbreekt wegens een schorsing. De voorhoede van PSV ziet er hetzelfde uit als vorig weekeinde tegen FC Twente (1-1), met Bruma, Sam Lammers en Cody Gakpo.

Elf punten achterstand

PSV begint het duel in Amsterdam met een achterstand van elf punten op Ajax.

Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Schwaab, Viergever en Boscagli; Rosario, Ihattaren en Hendrix; Bruma, Lammers en Gakpo.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

6 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

6 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

8 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

9 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

11 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

12 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

14 uur geleden