PSV begint met Boscagli tegen Ajax, Rodriguez op de bank
AMSTERDAM (ANP) - Ricardo Rodriguez maakt zondag in de uitwedstrijd van PSV tegen Ajax nog geen deel uit van het basiselftal. De Zwitser, die deze week op huurbasis overkwam van AC Milan, zit in de Johan Cruijff ArenA wel bij de selectie.
De Fransman Olivier Boscagli start als linkerverdediger. Die positie werd de voorbije weken ingenomen door Nick Viergever. Hij speelt nu weer centraal achterin, samen met Daniel Schwaab. Timo Baumgartl wordt door trainer Ernest Faber buiten de basis gelaten.
Op het middenveld start PSV met Pablo Rosario, Mohamed Ihattaren en Jorrit Hendrix. Ibrahim Afellay ontbreekt wegens een schorsing. De voorhoede van PSV ziet er hetzelfde uit als vorig weekeinde tegen FC Twente (1-1), met Bruma, Sam Lammers en Cody Gakpo.
Elf punten achterstand
PSV begint het duel in Amsterdam met een achterstand van elf punten op Ajax.
Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Schwaab, Viergever en Boscagli; Rosario, Ihattaren en Hendrix; Bruma, Lammers en Gakpo.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
17 uur geleden