Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV begint met bekende basisformatie tegen NAC Breda

PSV begint met bekende basisformatie tegen NAC Breda

BREDA (ANP) - Trainer Peter Bosz houdt nog geen rekening met de uitwedstrijd van PSV komende woensdag tegen Liverpool in de Champions League. De coach spaart geen spelers in het uitduel met NAC Breda en kiest voor dezelfde basisformatie als de laatste weken.

Guus Til is weer de spits van de koploper van de Eredivisie. Hij vormt een voorhoede met Dennis Man en Ivan Perisic. Mauro Júnior, Joey Veerman en Ismael Saibari zijn de middenvelders van PSV voor het duel met de nummer 14 van de Eredivisie. Doelman Matej Kovar leidt een defensie met Sergiño Dest, Jerdy Schouten, Yarek Gasiorowski en Anass Salah-Eddine.

Bij NAC Breda ontbreekt de geschorste Lewis Holtby. Trainer Carl Hoefkens mag niet op de bank zitten, omdat hij in het laatste duel met FC Volendam twee gele kaarten kreeg.

Meer uit Voetbal

Verbruggen baalt van vierde tegentreffer: dit is frustrerend

KANSAS CITY (ANP) - Doelman Bart Verbruggen van het Nederlands elftal baalde ervan dat hij op het wereldkampioenschap voetbal ook in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Tunesië een doelpunt tegen kreeg. Het werd 3-1. Ook tegen Japan (2-2) en Zweden (5-1 winst) wist Oranje de nul niet te houden.

18 minuten geleden
Aké kan na seizoen met weinig speeltijd leven met reserverol

KANSAS CITY (ANP) - Nathan Aké kan na een seizoen met weinig speeltijd bij Manchester City leven met een rol als reserve bij het Nederlands elftal. De 31-jarige verdediger mocht in de met 3-1 gewonnen laatste groepswedstrijd tegen Tunesië wel vanaf het begin meedoen, omdat bondscoach Ronald Koeman Micky van de Ven op de bank hield. Van de Ven kreeg in het openingsduel met Japan een gele kaart en zou bij een gele kaart tegen Tunesië geschorst zijn voor de ontmoeting in de zestiende finales met Marokko.

18 minuten geleden
'Man van de wedstrijd' Brobbey weet niet of hij eretitel viert

KANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey hecht niet veel waarde aan zijn uitverkiezing als beste speler van de wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Tunesië (3-1). "Ik weet niet of je dat moet vieren", zei hij in een flashinterview vlak na de wedstrijd.

18 minuten geleden
WK-debutant Kluivert wil later in toernooi nog belangrijk zijn

KANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft goede hoop dat hij dit wereldkampioenschap nog belangrijk kan zijn voor het Nederlands elftal. Dat zei de 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth na zijn WK-debuut tegen Tunesië. Oranje won met 3-1 en plaatste zich zo als groepswinnaar voor de knock-outfase.

18 minuten geleden
Oranje heeft 11 miljoen dollar op het WK verdiend

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft tot nu toe 11 miljoen dollar (ongeveer 9,68 miljoen euro) verdiend op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Oranje dankt het bedrag aan deelname aan de groepsfase en plaatsing voor de zestiende finales.

18 minuten geleden
Aanvoerder Van Dijk baalt van tegentreffer uit hoekschop

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk baalde dat het Nederlands elftal ook tijdens het gewonnen groepsduel met Tunesië (3-1) een doelpunt na een hoekschop moest incasseren. "Weer een tegentreffer na een spelhervatting", mopperde de aanvoerder. "Ik werd opnieuw geblokt, dat moeten we beter doen."

1 uur geleden
Koeman: slordige momenten kunnen Oranje de kop kosten

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman benadrukte dat het Nederlands elftal tegen Marokko beter moet spelen dan in de poule van het WK. "Ik zag slordige momenten die je de kop kunnen kosten", zei de bondscoach na een zege op Tunesië (3-1) in de laatste groepswedstrijd in Kansas City.

1 uur geleden