PSV-aanvoerder Dumfries wil wel met Ihattaren over emoties praten
EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries wil van Mohamed Ihattaren weten waarom hij zondag na de 3-0 van Heracles Almelo reageerde zoals hij deed. "Niemand die mij kapot krijgt", schreeuwde de ingevallen middenvelder nadat hij in blessuretijd op fraaie wijze de derde treffer voor zijn rekening nam.
"Ik ben best bereid om het daar met hem over te hebben", zei Dumfries, aanvoerder van PSV. "Het is emotie, misschien zegt hij achteraf dat het niet slim was. Ik vind de manier waarop hij het doelpunt maakt en zijn voeten laat spreken het belangrijkst. Daar moet de focus op liggen."
Ihattaren kwam dit seizoen al twee keer in aanvaring met trainer Roger Schmidt en moet het de laatste weken vooral van invalbeurten hebben. Dumfries: "Het was een fantastisch doelpunt. Ik ben zelf na een doelpunt wat rustiger. Hij is wat jonger en zijn emoties komen er op zo'n moment uit. Ik roep 'm wel even bij me om te horen wat er door hem heen ging. Ik denk dat hij op dit moment op trainingen laat zien dat er een stijgende lijn in zit. Dat moet hij vasthouden. Daar focussen we ons op."
Doelpunten
Dumfries was niet helemaal tevreden met de 3-0. "Het is jammer dat we de score niet verder konden uitbreiden. Ik had wel het gevoel dat dat had gekund vandaag. We zijn vergeten onszelf te belonen met meer doelpunten."
PSV en AZ hebben na 28 speelronden evenveel punten en strijden achter Ajax om de tweede plaats, die recht geeft op deelname aan de voorronde van de Champions League. Dumfries: "Wie er tweede wordt? PSV."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
28 minuten geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
29 minuten geledenDOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.
30 minuten geledenLECCE (ANP) - Internazionale heeft drie dagen na de zware nederlaag in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Bodø/Glimt (3-1) een moeizame zege geboekt bij Lecce. De koploper van de Serie A won dankzij twee late doelpunten met 2-0 van de nummer 17.
31 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.
2 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
2 uur geleden