Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvoerder Dumfries wil wel met Ihattaren over emoties praten

PSV-aanvoerder Dumfries wil wel met Ihattaren over emoties praten

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries wil van Mohamed Ihattaren weten waarom hij zondag na de 3-0 van Heracles Almelo reageerde zoals hij deed. "Niemand die mij kapot krijgt", schreeuwde de ingevallen middenvelder nadat hij in blessuretijd op fraaie wijze de derde treffer voor zijn rekening nam.

"Ik ben best bereid om het daar met hem over te hebben", zei Dumfries, aanvoerder van PSV. "Het is emotie, misschien zegt hij achteraf dat het niet slim was. Ik vind de manier waarop hij het doelpunt maakt en zijn voeten laat spreken het belangrijkst. Daar moet de focus op liggen."

Ihattaren kwam dit seizoen al twee keer in aanvaring met trainer Roger Schmidt en moet het de laatste weken vooral van invalbeurten hebben. Dumfries: "Het was een fantastisch doelpunt. Ik ben zelf na een doelpunt wat rustiger. Hij is wat jonger en zijn emoties komen er op zo'n moment uit. Ik roep 'm wel even bij me om te horen wat er door hem heen ging. Ik denk dat hij op dit moment op trainingen laat zien dat er een stijgende lijn in zit. Dat moet hij vasthouden. Daar focussen we ons op."

Doelpunten

Dumfries was niet helemaal tevreden met de 3-0. "Het is jammer dat we de score niet verder konden uitbreiden. Ik had wel het gevoel dat dat had gekund vandaag. We zijn vergeten onszelf te belonen met meer doelpunten."

PSV en AZ hebben na 28 speelronden evenveel punten en strijden achter Ajax om de tweede plaats, die recht geeft op deelname aan de voorronde van de Champions League. Dumfries: "Wie er tweede wordt? PSV."

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

28 minuten geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

4 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

8 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

8 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

8 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

17 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

20 uur geleden