PSV-aanvoerder Dumfries: terechte uitslag
AMSTERDAM (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries sprak in Amsterdam na de remise in de topper tegen Ajax (2-2) van een terechte uitslag. "Als je naar de tweede helft kijkt, kan ik wel leven met 1 punt", beaamde de verdediger bij ESPN. "We begonnen goed aan de wedstrijd, precies zoals we wilden. Maar op een gegeven moment voel je dat zij sterker worden en meer in de wedstrijd komen. We hadden op sommige momenten wat slimmer moeten zijn, maar als je de hele wedstrijd neemt, is 2-2 wel terecht, denk ik."
PSV leidde in de Johan Cruijff ArenA na 21 minuten al met 2-0. Zoals wel vaker dit seizoen viel de Brabantse ploeg na de sterke start terug. "Nee, daar heb ik niet echt een verklaring voor. In sommige wedstrijden slagen we er al wel in om controle te houden, maar tegen een ploeg als Ajax weet je dat ze altijd kansen zullen creëren. Dan moet je daar wat slimmer mee omgaan. Kleine overtredingen maken of soms wat vallen, daar praten we veel over met elkaar. Een voorsprong van 2-0 weggeven, is altijd zuur. Daar baal je dan wel extra van, ja, klopt. Maar 2-2 uit tegen Ajax is geen slecht resultaat."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
36 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
44 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
4 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
7 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
10 uur geleden