PSV-aanvoerder Dumfries: soms voel je dat het er niet in zit
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries voelde tijdens de wedstrijd al dat zijn ploeg niet even over RKC heen zou lopen. Het werd in Eindhoven uiteindelijk een zakelijke 2-0-zege.
"Het was ons strijdplan om er vandaag vol op te klappen, maar soms voel je dat het er niet in zit. Maar het belangrijkste is dat je de overwinning over de streep trekt", aldus Dumfries voor de camera van ESPN.
"Dat moeten we beter doen, we zijn PSV. We hadden ervan moeten leren hoe we tegen FC Volendam begonnen zijn. Maar ik ben positief gestemd; we hebben gewonnen en de nul gehouden."
PSV werd in de eerste helft geholpen door keeper Yvon Mvogo, die een aantal knappe reddingen verrichte. "Ik heb nooit twijfels gehad over Mvogo en heb hartstikke veel vertrouwen in hem. Hij heeft ons goed in de wedstrijd gehouden."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
8 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
18 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden