PSV-aanvoerder Dumfries: soms voel je dat het er niet in zit
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries voelde tijdens de wedstrijd al dat zijn ploeg niet even over RKC heen zou lopen. Het werd in Eindhoven uiteindelijk een zakelijke 2-0-zege.
"Het was ons strijdplan om er vandaag vol op te klappen, maar soms voel je dat het er niet in zit. Maar het belangrijkste is dat je de overwinning over de streep trekt", aldus Dumfries voor de camera van ESPN.
"Dat moeten we beter doen, we zijn PSV. We hadden ervan moeten leren hoe we tegen FC Volendam begonnen zijn. Maar ik ben positief gestemd; we hebben gewonnen en de nul gehouden."
PSV werd in de eerste helft geholpen door keeper Yvon Mvogo, die een aantal knappe reddingen verrichte. "Ik heb nooit twijfels gehad over Mvogo en heb hartstikke veel vertrouwen in hem. Hij heeft ons goed in de wedstrijd gehouden."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
4 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
6 uur geleden