PSV-aanvoerder Dumfries: soms voel je dat het er niet in zit
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries voelde tijdens de wedstrijd al dat zijn ploeg niet even over RKC heen zou lopen. Het werd in Eindhoven uiteindelijk een zakelijke 2-0-zege.
"Het was ons strijdplan om er vandaag vol op te klappen, maar soms voel je dat het er niet in zit. Maar het belangrijkste is dat je de overwinning over de streep trekt", aldus Dumfries voor de camera van ESPN.
"Dat moeten we beter doen, we zijn PSV. We hadden ervan moeten leren hoe we tegen FC Volendam begonnen zijn. Maar ik ben positief gestemd; we hebben gewonnen en de nul gehouden."
PSV werd in de eerste helft geholpen door keeper Yvon Mvogo, die een aantal knappe reddingen verrichte. "Ik heb nooit twijfels gehad over Mvogo en heb hartstikke veel vertrouwen in hem. Hij heeft ons goed in de wedstrijd gehouden."
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
17 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
4 uur geleden