PSV-aanvoerder Dumfries: het moet ophouden
EMMEN (ANP) - Het moet een keer ophouden. Dat bekende PSV-aanvoerder Denzel Dumfries na de nieuwe domper zondagavond bij het laag geklasseerde FC Emmen (1-1). "We doen er alles aan, maar het komt er niet goed uit. We geven echter nooit op. We gaan altijd met opgeheven hoofd verder. Het is niet anders, het hoort niet bij PSV om het hoofdje te laten hangen. We zijn het verplicht aan onze fans om gewoon door te gaan en het om te draaien."
Volgens Dumfries was Emmen in de eerste helft rijp voor de slacht. "Toen hadden we het gelijk moeten afmaken", mopperde hij bij FOX Sports. "Dat deden we echter niet en daardoor maakten we het onszelf moeilijk. Het is zeer pijnlijk om te constateren dat we niets hebben geleerd van die slechte tweede helft vorige week tegen sc Heerenveen. Emmen domineerde na de rust. We begonnen naar achteren te lopen en gingen maar half te werk bij het drukzetten. We zochten niet meer de diepte op, zoals in de eerste helft. We hadden ook geen vertrouwen meer aan de bal en dat mag niet gebeuren."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
12 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
14 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
15 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
16 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
20 uur geleden