PSV-aanvoerder Dumfries: het moet ophouden
EMMEN (ANP) - Het moet een keer ophouden. Dat bekende PSV-aanvoerder Denzel Dumfries na de nieuwe domper zondagavond bij het laag geklasseerde FC Emmen (1-1). "We doen er alles aan, maar het komt er niet goed uit. We geven echter nooit op. We gaan altijd met opgeheven hoofd verder. Het is niet anders, het hoort niet bij PSV om het hoofdje te laten hangen. We zijn het verplicht aan onze fans om gewoon door te gaan en het om te draaien."
Volgens Dumfries was Emmen in de eerste helft rijp voor de slacht. "Toen hadden we het gelijk moeten afmaken", mopperde hij bij FOX Sports. "Dat deden we echter niet en daardoor maakten we het onszelf moeilijk. Het is zeer pijnlijk om te constateren dat we niets hebben geleerd van die slechte tweede helft vorige week tegen sc Heerenveen. Emmen domineerde na de rust. We begonnen naar achteren te lopen en gingen maar half te werk bij het drukzetten. We zochten niet meer de diepte op, zoals in de eerste helft. We hadden ook geen vertrouwen meer aan de bal en dat mag niet gebeuren."
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.
12 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.
27 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
17 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
20 uur geleden