Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvoerder Dumfries: het moet ophouden

PSV-aanvoerder Dumfries: het moet ophouden

EMMEN (ANP) - Het moet een keer ophouden. Dat bekende PSV-aanvoerder Denzel Dumfries na de nieuwe domper zondagavond bij het laag geklasseerde FC Emmen (1-1). "We doen er alles aan, maar het komt er niet goed uit. We geven echter nooit op. We gaan altijd met opgeheven hoofd verder. Het is niet anders, het hoort niet bij PSV om het hoofdje te laten hangen. We zijn het verplicht aan onze fans om gewoon door te gaan en het om te draaien."

Volgens Dumfries was Emmen in de eerste helft rijp voor de slacht. "Toen hadden we het gelijk moeten afmaken", mopperde hij bij FOX Sports. "Dat deden we echter niet en daardoor maakten we het onszelf moeilijk. Het is zeer pijnlijk om te constateren dat we niets hebben geleerd van die slechte tweede helft vorige week tegen sc Heerenveen. Emmen domineerde na de rust. We begonnen naar achteren te lopen en gingen maar half te werk bij het drukzetten. We zochten niet meer de diepte op, zoals in de eerste helft. We hadden ook geen vertrouwen meer aan de bal en dat mag niet gebeuren."

Meer uit Voetbal

PSV stelt voor het eerst spelhervattingen-specialist aan

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.

1 uur geleden
Bekerhouder Crystal Palace onderuit bij zesdeklasser Macclesfield

MACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.

2 uur geleden
Real-coach Alonso voorzichtig met terugkerende Mbappé

JEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure

2 uur geleden
Hernieuwde oproep NOC*NSF en KNVB tot invoering sportwet

ARNHEM/ZEIST (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF en voetbalbond KNVB doen een hernieuwde oproep tot invoering van een sportwet, waarin sport en financiering zijn verankerd. De oproep is gericht aan het nog te vormen nieuwe kabinet.

5 uur geleden
Bondscoach Marokko na 'historische' winst: we hebben nog niets

RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.

8 uur geleden
Borussia Dortmund verspeelt bij hervatting Bundesliga punten

FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.

19 uur geleden
Ajacied Ávila keert op huurbasis terug naar oude club Rosario

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.

19 uur geleden