PSV-aanvoerder Dumfries: het moet ophouden
EMMEN (ANP) - Het moet een keer ophouden. Dat bekende PSV-aanvoerder Denzel Dumfries na de nieuwe domper zondagavond bij het laag geklasseerde FC Emmen (1-1). "We doen er alles aan, maar het komt er niet goed uit. We geven echter nooit op. We gaan altijd met opgeheven hoofd verder. Het is niet anders, het hoort niet bij PSV om het hoofdje te laten hangen. We zijn het verplicht aan onze fans om gewoon door te gaan en het om te draaien."
Volgens Dumfries was Emmen in de eerste helft rijp voor de slacht. "Toen hadden we het gelijk moeten afmaken", mopperde hij bij FOX Sports. "Dat deden we echter niet en daardoor maakten we het onszelf moeilijk. Het is zeer pijnlijk om te constateren dat we niets hebben geleerd van die slechte tweede helft vorige week tegen sc Heerenveen. Emmen domineerde na de rust. We begonnen naar achteren te lopen en gingen maar half te werk bij het drukzetten. We zochten niet meer de diepte op, zoals in de eerste helft. We hadden ook geen vertrouwen meer aan de bal en dat mag niet gebeuren."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
5 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden