PSV-aanvoerder Dumfries: het moet ophouden
EMMEN (ANP) - Het moet een keer ophouden. Dat bekende PSV-aanvoerder Denzel Dumfries na de nieuwe domper zondagavond bij het laag geklasseerde FC Emmen (1-1). "We doen er alles aan, maar het komt er niet goed uit. We geven echter nooit op. We gaan altijd met opgeheven hoofd verder. Het is niet anders, het hoort niet bij PSV om het hoofdje te laten hangen. We zijn het verplicht aan onze fans om gewoon door te gaan en het om te draaien."
Volgens Dumfries was Emmen in de eerste helft rijp voor de slacht. "Toen hadden we het gelijk moeten afmaken", mopperde hij bij FOX Sports. "Dat deden we echter niet en daardoor maakten we het onszelf moeilijk. Het is zeer pijnlijk om te constateren dat we niets hebben geleerd van die slechte tweede helft vorige week tegen sc Heerenveen. Emmen domineerde na de rust. We begonnen naar achteren te lopen en gingen maar half te werk bij het drukzetten. We zochten niet meer de diepte op, zoals in de eerste helft. We hadden ook geen vertrouwen meer aan de bal en dat mag niet gebeuren."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
46 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
2 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
5 uur geleden