Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvoerder Dumfries: botte pech voor Mvogo

PSV-aanvoerder Dumfries: botte pech voor Mvogo

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries moest Yvon Mvogo zaterdag voor de tweede keer in een week tijd in bescherming nemen. De doelman blunderde tegen FC Emmen bij een terugspeelbal. Dankzij invaller Maximiliano Romero won PSV in blessuretijd alsnog: 2-1.

"Het was botte pech, de bal stuiterde precies op", aldus Dumfries. "Ik heb het volste vertrouwen in Mvogo, het is een fantastische keeper. Het kan ons ook overkomen. Hij is professioneel genoeg en heeft veel ervaring."

Dumfries was niet tevreden over het spel van PSV. "We begonnen, qua veldspel, goed. In de tweede helft verslapten we, qua vrij lopen en agressiviteit. Dat moeten we beter doen. Dit mag niet gebeuren. We gingen andere dingen doen en kwamen afspraken niet na."

De spelers van PSV vierden het winnende doelpunt met Romero. Dumfries: "Het is fantastisch hoe hij invalt. Hij heeft heel hard geknokt om terug te komen. Het is mooi voor die jongen. De trainer zei al: dit was een perfect moment om je eerste goal voor PSV te maken."

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden