PSV-aanvoerder Dumfries: botte pech voor Mvogo
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries moest Yvon Mvogo zaterdag voor de tweede keer in een week tijd in bescherming nemen. De doelman blunderde tegen FC Emmen bij een terugspeelbal. Dankzij invaller Maximiliano Romero won PSV in blessuretijd alsnog: 2-1.
"Het was botte pech, de bal stuiterde precies op", aldus Dumfries. "Ik heb het volste vertrouwen in Mvogo, het is een fantastische keeper. Het kan ons ook overkomen. Hij is professioneel genoeg en heeft veel ervaring."
Dumfries was niet tevreden over het spel van PSV. "We begonnen, qua veldspel, goed. In de tweede helft verslapten we, qua vrij lopen en agressiviteit. Dat moeten we beter doen. Dit mag niet gebeuren. We gingen andere dingen doen en kwamen afspraken niet na."
De spelers van PSV vierden het winnende doelpunt met Romero. Dumfries: "Het is fantastisch hoe hij invalt. Hij heeft heel hard geknokt om terug te komen. Het is mooi voor die jongen. De trainer zei al: dit was een perfect moment om je eerste goal voor PSV te maken."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
27 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
12 uur geleden