PSV-aanvoerder De Jong: het was te slap vandaag
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Luuk de Jong vond dat zijn elftal zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (0-0) te weinig bracht. "Het was te slap vandaag", zei de spits tegen ESPN. "Sparta deed het goed en maakte het ons niet makkelijk. Maar dan nog moeten we veel meer brengen en meer energie in bepaalde aanvallen leggen. Dat ontbrak af en toe."
PSV speelde voor het eerst zonder de naar Liverpool vertrokken Cody Gakpo. Zonder hem wisten de Eindhovenaren maar weinig te creëren. "Natuurlijk missen we Gakpo. Hij was als topscorer en met zijn assists de meest waardevolle speler in de Eredivisie. Dan kun je niet zeggen dat je hem niet mist, dat zou voor elk ander team ook zo zijn. Maar we hebben nog steeds genoeg kwaliteit om deze wedstrijd te winnen."
PSV wist door het puntenverlies niet op gelijke hoogte te komen met Feyenoord. De koploper kan zondag bij winst op FC Utrecht een voorsprong van 5 punten op het elftal van coach Ruud van Nistelrooij nemen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
1 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.
19 uur geleden