PSV-aanvaller Malen: teleurstellende middag
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvaller Donyell Malen sprak na de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (2-2) van een teleurstellende middag. "We hebben te veel kansen gemist en het was ook mijn middag niet", gaf hij bij ESPN ronduit toe. In het laatste half uur was de Eindhovense club nog een paar keer dicht bij 3-2. Met name Malen was echter onzorgvuldig en onfortuinlijk in de afwerking.
PSV speelde een sterke tweede helft na een povere eerste helft. "Heerenveen hield het in het centrum goed dicht. Daar hadden wij het moeilijk mee. Het verschil na de rust zat in ons positiespel en in het tempo. We wisselden na de rust steeds goed van kant. Maar deze wedstrijd hadden we moeten winnen, zo simpel is het."
Met nog drie wedstrijden te gaan, heeft PSV nog maar een voorsprong van 1 punt op nummer 3 AZ. "We moeten er gewoon voor zorgen dat we tweede worden. Het seizoen is lang, maar dat is nu wat telt", besloot Malen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.
9 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.
17 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.
41 minuten geledenBREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.
2 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
22 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
23 uur geleden