Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvaller Gakpo ondanks blessure toch naar Oranje

PSV-aanvaller Gakpo ondanks blessure toch naar Oranje

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo doet komende week niet mee in de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Denemarken en Duitsland. De aanvaller van PSV liep donderdag in de ontmoeting met FC Kopenhagen in de achtste finales van de Conference League een blessure op en is daarvan voorlopig nog niet hersteld. Gakpo meldt zich desondanks maandag wel gewoon in Zeist bij de selectie van bondscoach Louis van Gaal.

"De KNVB heeft gevraagd Gakpo te sturen, voor informatie en besprekingen", zei Schmidt na de 5-0-zege van PSV op Fortuna Sittard. "De KNVB is erg professioneel, dus het is voor ons prima."

Van Gaal heeft al eerder aangegeven de komende interlandperiode te willen gebruiken om te werken aan het 5-3-2-systeem waarmee hij wil gaan voetballen op het WK. Het lijkt er daarom op dat hij alle internationals, ook degenen die niet fit zijn, er de komende week bij wil hebben voor tactische besprekingen en andere uitleg.

Voor PSV, dat de laatste zes competitieduels won, komt de interlandperiode niet echt gelegen. "Maar het is ook een grote motivatie voor spelers, zoals nu voor debutant Jordan Teze bijvoorbeeld", aldus Schmidt. "Ervaren spelers weten bovendien hoe deze weken zijn en hoe ze ervoor moeten zorgen zo goed mogelijk terug te komen. Integreren in onze spelersgroep is daarna altijd even een uitdaging, zeker voor spelers die bijvoorbeeld uit Zuid-Amerika terugkeren. Maar het is nou eenmaal zo, dat moeten we accepteren.΅

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

23 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

23 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

23 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden