PSG wint van hekkensluiter na uitschakeling in Champions League
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is goed verder gegaan in de Franse competitie na de Champions League-uitschakeling door Real Madrid van woensdag. Met supersterren Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar weer in de aanval versloeg de koploper in eigen huis hekkensluiter Girondins de Bordeaux met 3-0.
Het thuispubliek liet na de Europese uitschakeling zijn onvrede blijken door de eigen spelers en trainer Mauricio Pochettino uit te fluiten. Alleen Mbappé werd bij het opnoemen van de opstelling voor de aftrap toegezongen. Op aangeven van Georginio Wijnaldum, die tegen Real op de bank begon, maakte de 23-jarige Fransman halverwege de eerste helft de 1-0.
Het gefluit ging tijdens de wedstrijd nog door als Messi en Neymar aan de bal kwamen. De 2-0 van Neymar, uit een voorzet van verdediger Achraf Hakimi, kreeg een fluitconcert als reactie in plaats van gejuich. Leandro Paredes schoot na een uur spelen van binnen het strafschopgebied hard raak voor de 3-0. Wijnaldum werd in de slotfase gewisseld, vlak nadat Javairô Dilrosun in was gevallen bij Bordeaux.
PSG heeft een voorsprong van 15 punten op OGC Nice, dat tweede staat.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
9 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
5 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
8 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
9 uur geleden