PSG wint van hekkensluiter na uitschakeling in Champions League
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is goed verder gegaan in de Franse competitie na de Champions League-uitschakeling door Real Madrid van woensdag. Met supersterren Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar weer in de aanval versloeg de koploper in eigen huis hekkensluiter Girondins de Bordeaux met 3-0.
Het thuispubliek liet na de Europese uitschakeling zijn onvrede blijken door de eigen spelers en trainer Mauricio Pochettino uit te fluiten. Alleen Mbappé werd bij het opnoemen van de opstelling voor de aftrap toegezongen. Op aangeven van Georginio Wijnaldum, die tegen Real op de bank begon, maakte de 23-jarige Fransman halverwege de eerste helft de 1-0.
Het gefluit ging tijdens de wedstrijd nog door als Messi en Neymar aan de bal kwamen. De 2-0 van Neymar, uit een voorzet van verdediger Achraf Hakimi, kreeg een fluitconcert als reactie in plaats van gejuich. Leandro Paredes schoot na een uur spelen van binnen het strafschopgebied hard raak voor de 3-0. Wijnaldum werd in de slotfase gewisseld, vlak nadat Javairô Dilrosun in was gevallen bij Bordeaux.
PSG heeft een voorsprong van 15 punten op OGC Nice, dat tweede staat.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
12 uur geleden