PSG wint van hekkensluiter na uitschakeling in Champions League
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is goed verder gegaan in de Franse competitie na de Champions League-uitschakeling door Real Madrid van woensdag. Met supersterren Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar weer in de aanval versloeg de koploper in eigen huis hekkensluiter Girondins de Bordeaux met 3-0.
Het thuispubliek liet na de Europese uitschakeling zijn onvrede blijken door de eigen spelers en trainer Mauricio Pochettino uit te fluiten. Alleen Mbappé werd bij het opnoemen van de opstelling voor de aftrap toegezongen. Op aangeven van Georginio Wijnaldum, die tegen Real op de bank begon, maakte de 23-jarige Fransman halverwege de eerste helft de 1-0.
Het gefluit ging tijdens de wedstrijd nog door als Messi en Neymar aan de bal kwamen. De 2-0 van Neymar, uit een voorzet van verdediger Achraf Hakimi, kreeg een fluitconcert als reactie in plaats van gejuich. Leandro Paredes schoot na een uur spelen van binnen het strafschopgebied hard raak voor de 3-0. Wijnaldum werd in de slotfase gewisseld, vlak nadat Javairô Dilrosun in was gevallen bij Bordeaux.
PSG heeft een voorsprong van 15 punten op OGC Nice, dat tweede staat.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
4 minuten geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
6 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
14 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
1 uur geleden