PSG wint van AC Milan en passeert verliezend Newcastle
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de macht gegrepen in groep F van de Champions League. Door doelpunten van Kylian Mbappé, Randal Kolo Muani en Lee Kang-in werd AC Milan met 3-0 verslagen.
Omdat Newcastle United op eigen veld met 1-0 verloor van Borussia Dortmund, nam PSG de koppositie van de Engelsen over. De Parijzenaars hebben na drie duels 6 punten, 2 punten meer dan Newcastle en Dortmund. AC Milan sluit de rij met 2 punten.
Mbappé opende tegen de Italianen na ruim een half uur de score door de bal met rechts in de korte hoek te plaatsen. Kolo Muani schoot kort na rust de bal binnen uit een rebound. In de slotfase bepaalde de ingevallen Lee Kang-in de eindstand. Bij AC Milan speelde Oranje-international Tijjani Reijnders de gehele wedstrijd.
Dortmund zegevierde in het noorden van Engeland door een treffer van Felix Nmecha, pal voor de pauze. Hij knalde na een snelle omschakeling raak op aangeven van Nico Schlotterbeck. Oranje-international Donyell Malen, die in de beginfase nog een grote kans miste, werd na 78 minuten gewisseld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
9 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
19 uur geleden