PSG wint na twee gelijke spelen weer eens in Franse competitie
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft na twee gelijke spelen weer eens gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd Stade Brestois, waar Marco Bizot op doel stond, met 2-0 verslagen.
Kylian Mbappé knalde na een half uur raak voor de 1-0. Hij kreeg de bal aangespeeld door Georginio Wijnaldum, die aan het duel mocht beginnen maar in de rust werd gewisseld. De Portugees Danilo Pereira was zijn vervanger.
Kort na rust maakte Thilo Kehrer er 2-0 van, waarna er ondanks een aantal offensieve wissels niet meer werd gescoord. Xavi Simons mocht tien minuten voor tijd nog invallen voor Mauro Icardi. Lionel Messi ontbrak bij de thuisploeg omdat hij nog niet fit genoeg is na een coronabesmetting.
PSG heeft na 21 duels 50 punten, 11 meer dan achtervolger OGC Nice. De koploper had twee keer op rij 1-1 gespeeld, tegen Olympique Lyon en FC Lorient.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
8 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
14 uur geleden