PSG wint doelpuntenfestijn met Bordeaux
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft een doelpuntenfestijn met Girondins de Bordeaux winnend afgesloten (4-3). De kampioen verstevigde zo de koppositie van Ligue 1.
PSG heeft nu een voorsprong dertien punten op nummer twee Olympique Marseille, dat zich zaterdag liet verrassen door FC Nantes (1-3).
Marquinhos scoorde tweemaal voor PSG. Kylian Mbappé en Edinson Cavani troffen eveneens doel voor de thuisploeg. Cavani heeft als eerste speler 200 keer gescoord voor PSG. Zlatan Ibrahimovic staat met 156 treffers nog steeds tweede op de eeuwige lijst van topscorers van de Franse topclub.
Neymar werd in blessuretijd met een tweede gele kaart van het veld gestuurd bij PSG, waar de Nederlandse verdediger Mitchel Bakker niet bij de selectie zat.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.
13 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.
26 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
2 uur geleden