PSG wint doelpuntenfestijn met Bordeaux
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft een doelpuntenfestijn met Girondins de Bordeaux winnend afgesloten (4-3). De kampioen verstevigde zo de koppositie van Ligue 1.
PSG heeft nu een voorsprong dertien punten op nummer twee Olympique Marseille, dat zich zaterdag liet verrassen door FC Nantes (1-3).
Marquinhos scoorde tweemaal voor PSG. Kylian Mbappé en Edinson Cavani troffen eveneens doel voor de thuisploeg. Cavani heeft als eerste speler 200 keer gescoord voor PSG. Zlatan Ibrahimovic staat met 156 treffers nog steeds tweede op de eeuwige lijst van topscorers van de Franse topclub.
Neymar werd in blessuretijd met een tweede gele kaart van het veld gestuurd bij PSG, waar de Nederlandse verdediger Mitchel Bakker niet bij de selectie zat.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
52 minuten geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
19 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
22 uur geleden