PSG wil stadion Parc des Princes uitbreiden
PARIJS (ANP/DPA) - Voetbalclub Paris Saint-Germain wil stadion Parc des Princes uitbreiden. "Ik hou van Parc des Princes", zei PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaifi tegen de zender Europe1. "Maar voor onze fans en voor de toekomst van de club moet de capaciteit van het stadion worden vergroot."
Ook Parijs steunt de plannen voor een modernisering van het stadion, dat voor het laatst veranderingen onderging in 1972. "Vanwege de aantrekkingskracht en bekendheid van PSG verdienen de toeschouwers een stadion dat meer uitnodigt en meer plek heeft", zei Emmanuel Grégoire, de eerste medewerker van burgemeester Anne Hidalgo. Er liggen plannen om het stadion uit te breiden van 48.500 plaatsen nu naar 55.000 of 60.000 zitplaatsen.
Met de komst van vedette Lionel Messi zullen de plannen voor een uitbreiding in een versnelling komen, vermoedt Grégoire. "De komst van Messi is fantastisch nieuws, niet alleen voor Parijs, maar voor het Franse voetbal en de sport in het algemeen."
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
1 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
4 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
10 uur geleden