Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG wil stadion Parc des Princes uitbreiden

PSG wil stadion Parc des Princes uitbreiden

PARIJS (ANP/DPA) - Voetbalclub Paris Saint-Germain wil stadion Parc des Princes uitbreiden. "Ik hou van Parc des Princes", zei PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaifi tegen de zender Europe1. "Maar voor onze fans en voor de toekomst van de club moet de capaciteit van het stadion worden vergroot."

Ook Parijs steunt de plannen voor een modernisering van het stadion, dat voor het laatst veranderingen onderging in 1972. "Vanwege de aantrekkingskracht en bekendheid van PSG verdienen de toeschouwers een stadion dat meer uitnodigt en meer plek heeft", zei Emmanuel Grégoire, de eerste medewerker van burgemeester Anne Hidalgo. Er liggen plannen om het stadion uit te breiden van 48.500 plaatsen nu naar 55.000 of 60.000 zitplaatsen.

Met de komst van vedette Lionel Messi zullen de plannen voor een uitbreiding in een versnelling komen, vermoedt Grégoire. "De komst van Messi is fantastisch nieuws, niet alleen voor Parijs, maar voor het Franse voetbal en de sport in het algemeen."

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

6 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

6 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

7 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

7 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

9 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

9 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

10 uur geleden