PSG weet thuiswedstrijd tegen Bordeaux niet te winnen
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd in de Franse voetbalcompetitie tegen Girondins de Bordeaux te winnen: 2-2. Voor koploper PSG was het de vierde wedstrijd in de Ligue 1 die niet wordt gewonnen; één gelijkspel en drie nederlagen.
Timothée Pembele bewees de thuisploeg een slechte dienst door de bal in de 10e minuut uit een corner in zijn eigen doel te koppen. Nog binnen een half uur stond PSG toch op voorsprong; Neymar benutte een zelf versierde strafschop en Moise Kean maakte er een minuut later 2-1 van.
Na een uur kwam Bordeaux via Yacine Adli op gelijke hoogte en in het laatste half uur werd er niet meer gescoord.
Puntenverlies
Bij PSG deed Mitchel Bakker de hele wedstrijd mee, net als Kylian Mbappé en Neymar. Mauro Icardi viel een paar minuten voor tijd in, maar ook hij wist averij niet te voorkomen.
Door het puntenverlies kan OSC Lille zondag op gelijke hoogte komen. Lille speelt thuis tegen AS Monaco.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
1 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
6 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
9 uur geleden