PSG weet thuiswedstrijd tegen Bordeaux niet te winnen
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd in de Franse voetbalcompetitie tegen Girondins de Bordeaux te winnen: 2-2. Voor koploper PSG was het de vierde wedstrijd in de Ligue 1 die niet wordt gewonnen; één gelijkspel en drie nederlagen.
Timothée Pembele bewees de thuisploeg een slechte dienst door de bal in de 10e minuut uit een corner in zijn eigen doel te koppen. Nog binnen een half uur stond PSG toch op voorsprong; Neymar benutte een zelf versierde strafschop en Moise Kean maakte er een minuut later 2-1 van.
Na een uur kwam Bordeaux via Yacine Adli op gelijke hoogte en in het laatste half uur werd er niet meer gescoord.
Puntenverlies
Bij PSG deed Mitchel Bakker de hele wedstrijd mee, net als Kylian Mbappé en Neymar. Mauro Icardi viel een paar minuten voor tijd in, maar ook hij wist averij niet te voorkomen.
Door het puntenverlies kan OSC Lille zondag op gelijke hoogte komen. Lille speelt thuis tegen AS Monaco.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
21 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
24 minuten geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
27 minuten geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent erop dat alle spelers, supporters en journalisten veilig naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kunnen. "Daar moet duidelijkheid over komen en dat moet goed geregeld worden", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van dinsdag tegen Ecuador. "Dat ligt niet alleen bij de KNVB, maar bij alle bonden. Dat ligt bij de hele organisatie, ook bij de FIFA. Ik geloof dat het goed geregeld gaat worden. Daar gaan we wel van uit. Ik vind het terecht dat men eist dat spelers en fans veilig moeten zijn tijdens het WK."
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft Memphis Depay in een persoonlijk gesprek verteld dat hij 'superfit' moet zijn om het Nederlands elftal beter te maken op het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De geblesseerde spits kwam zondag een besloten training van Oranje voor het oefenduel van dinsdag met Ecuador bekijken en lunchte met de selectie.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam kan ook volgend seizoen een beroep doen op aanvaller Henk Veerman. De nummer 15 van de Eredivisie lichtte een optie in het contract van de 35-jarige Volendammer.
3 uur geleden