PSG weet thuiswedstrijd tegen Bordeaux niet te winnen
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd in de Franse voetbalcompetitie tegen Girondins de Bordeaux te winnen: 2-2. Voor koploper PSG was het de vierde wedstrijd in de Ligue 1 die niet wordt gewonnen; één gelijkspel en drie nederlagen.
Timothée Pembele bewees de thuisploeg een slechte dienst door de bal in de 10e minuut uit een corner in zijn eigen doel te koppen. Nog binnen een half uur stond PSG toch op voorsprong; Neymar benutte een zelf versierde strafschop en Moise Kean maakte er een minuut later 2-1 van.
Na een uur kwam Bordeaux via Yacine Adli op gelijke hoogte en in het laatste half uur werd er niet meer gescoord.
Puntenverlies
Bij PSG deed Mitchel Bakker de hele wedstrijd mee, net als Kylian Mbappé en Neymar. Mauro Icardi viel een paar minuten voor tijd in, maar ook hij wist averij niet te voorkomen.
Door het puntenverlies kan OSC Lille zondag op gelijke hoogte komen. Lille speelt thuis tegen AS Monaco.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
12 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
12 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
16 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
19 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
19 uur geleden