Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG verwacht wereldkampioen Messi volgende week terug

PSG verwacht wereldkampioen Messi volgende week terug

PARIJS (ANP) - Lionel Messi sluit volgende week na de jaarwisseling weer aan bij Paris Saint-Germain. De Argentijnse aanvaller geniet nu met zijn gezin van een korte vakantie, nadat hij met Argentinië het WK voetbal in Qatar had gewonnen. "Lionel hervat op 2 of 3 januari de training", zei coach Christophe Galtier dinsdag, een dag voor de hervatting van de Franse voetbalcompetitie tegen Strasbourg.

Messi (35) maakte op het WK zeven doelpunten, waarvan twee in de finale tegen Frankrijk die via strafschoppen werd gewonnen. Voor de Fransen scoorde Kylian Mbappé, ook van PSG, een hattrick in de finale (3-3). Het bleek niet genoeg voor titelprolongatie. Mbappé meldde zich enkele dagen na de finale al weer bij PSG, net als Achraf Hakimi die met Marokko als vierde eindigde op het WK. Zij kunnen woensdag in het Parc des Princes tegen Strasbourg meedoen, net als de Braziliaanse internationals Neymar en Marquinhos. "Ze zijn fysiek en mentaal in orde", zei Galtier. "We moeten ze wel op de juiste momenten wat rust geven."

PSG, de koploper van de Ligue 1, speelt op nieuwjaarsdag tegen Lens. Messi doet vermoedelijk pas op 11 januari in de competitiewedstrijd tegen Angers weer mee. Volgens Franse media staat de Argentijn op het punt zijn aflopende contract in Parijs met zeker een jaar te verlengen.

Meer uit Sport

Kunstschaatsster Sakamoto neemt afscheid met vierde wereldtitel

PRAAG (ANP) - De Japanse kunstschaatsster Kaori Sakamoto (25) heeft haar carrière in stijl afgesloten. In Praag werd ze voor de vierde keer wereldkampioen. Haar landgenote Mone Chiba werd tweede, het brons was voor Nina Pinzarrone uit België.

4 uur geleden
Van der Poel dacht te worden ingelopen na lange solo

HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel dacht te worden ingelopen vlak voor de finish van de E3 Saxo Classic in Harelbeke. Doordat de achtervolgers even twijfelden, kon hij alsnog voor de derde keer op rij de Vlaamse koers winnen. "Ik ben heel blij met de overwinning, maar het kostte heel veel energie", zei hij in het flashinterview.

7 uur geleden
Van der Poel wint voor derde keer op rij E3 Saxo Classic

HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft voor de derde keer op rij de E3 Saxo Classic op zijn naam geschreven. De 31-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech kwam na 208,5 kilometer na een lange solo aan in Harelbeke, waarin hij in de finale vier achtervolgers net voorbleef. De Noor Per Strand Hagenes werd tweede en de Belg Florian Vermeersch derde.

7 uur geleden
Vingegaard wint vijfde etappe en leidt in de Ronde van Catalonië

LA MOLINA/COLL DE PAL (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de vijfde etappe van de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike kwam op de Coll de Pal in zijn eentje als eerste over de streep. Vingegaard nam de leiding in het klassement over van de Fransman Dorian Godon (Ineos Grenadiers).

9 uur geleden
Trump feliciteert IOC met uitsluiten transgender vrouwen Spelen

WASHINGTON (ANP/DPA) - President Donald Trump van de Verenigde Staten heeft het Internationaal Olympisch Comité (IOC) gefeliciteerd met de beslissing van donderdag om transgender vrouwen uit te sluiten van deelname in de vrouwencategorie bij de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. Alleen biologisch vrouwelijke atleten, van wie het geslacht wordt vastgesteld door middel van een eenmalige genetische screeningstest, komen in aanmerking om deel te nemen.

13 uur geleden
Honkballer Rafaela belangrijk voor Red Sox op openingsdag MLB

CINCINNATI (ANP) - Oranje-international Ceddanne Rafaela is het nieuwe MLB-seizoen met de honkballers van Boston Red Sox begonnen met een overwinning bij Cincinnati Reds. De negenvoudig kampioen was in Ohio met 3-0 te sterk voor de thuisploeg.

13 uur geleden
Nederland organiseert EK Hockey 2029 voor mannen en vrouwen

UTRECHT (ANP) - Nederland organiseert het EK hockey voor mannen en vrouwen in 2029. Dat maakte de Nederlandse hockeybond (KNHB) vrijdag bekend. Het evenement vindt plaats in het Wagener Stadion in Amstelveen.

14 uur geleden