Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG verspeelt op de valreep punten tegen Stade Reims

PSG verspeelt op de valreep punten tegen Stade Reims

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft opnieuw niet kunnen winnen. De koploper zag in de laatste seconden van de blessuretijd Stade Reims op gelijke hoogte komen: 1-1. De ploeg van Christophe Galtier speelde een half uur met tien man na een rode kaart voor Marco Verratti.

Paris Saint-Germain had twee van de laatste drie competitieduels verloren en had het ook tegen Stade Reims lastig. De bezoekers, die speelden met de Nederlander Azor Matusiwa in de basis, hadden in de eerste helft een aantal kansen om de score te openen.

Het doelpunt viel vijf minuten na rust aan de andere kant. Neymar kreeg de bal met een gelukje voor de voeten, waarna hij de keeper in de luren legde, 1-0. Paris Saint-Germain moest even later met tien man verder, nadat de net ingevallen Verratti rood had gezien voor een harde tackle.

Voormalig sc Heerenveen-spelers Mitchell van Bergen en Arber Zeneli vielen in de slotfase in bij Stade Reims, maar het was een andere invaller die scoorde. Folarin Balogun besloot een rush met een doeltreffend schot.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Serviƫ.

1 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

1 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israƫlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

6 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

12 uur geleden