PSG verspeelt op de valreep punten tegen Stade Reims
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft opnieuw niet kunnen winnen. De koploper zag in de laatste seconden van de blessuretijd Stade Reims op gelijke hoogte komen: 1-1. De ploeg van Christophe Galtier speelde een half uur met tien man na een rode kaart voor Marco Verratti.
Paris Saint-Germain had twee van de laatste drie competitieduels verloren en had het ook tegen Stade Reims lastig. De bezoekers, die speelden met de Nederlander Azor Matusiwa in de basis, hadden in de eerste helft een aantal kansen om de score te openen.
Het doelpunt viel vijf minuten na rust aan de andere kant. Neymar kreeg de bal met een gelukje voor de voeten, waarna hij de keeper in de luren legde, 1-0. Paris Saint-Germain moest even later met tien man verder, nadat de net ingevallen Verratti rood had gezien voor een harde tackle.
Voormalig sc Heerenveen-spelers Mitchell van Bergen en Arber Zeneli vielen in de slotfase in bij Stade Reims, maar het was een andere invaller die scoorde. Folarin Balogun besloot een rush met een doeltreffend schot.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
15 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
19 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geleden