Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG verslaat Stade Reims bij debuut Messi

PSG verslaat Stade Reims bij debuut Messi

REIMS (ANP) - Paris Saint-Germain is terug aan kop in de Franse Ligue 1. De ploeg van coach Mauricio Pochettino won met 2-0 bij Stade Reims, maar het duel ging vooral de boeken in als de eerste wedstrijd van sterspeler Lionel Messi voor de Parijzenaars.

Op het moment dat Messi zijn debuut maakte stond PSG al met 2-0 voor. Kylian Mbappé, die in verband wordt gebracht met een toptransfer naar Real Madrid, had beide doelpunten gemaakt. De Franse spits kopte de bezoekers in de eerste helft op voorsprong op aangeven van Ángel Di María. Vlak voor het invallen van Messi maakt Mbappé de 2-0 uit een voorzet van Achraf Hakimi.

Messi kwam in de 66e minuut in de ploeg voor Neymar. Ook Georginio Wijnaldum werd op dat moment gewisseld voor Ander Herrera. Veel uitgespeelde kansen waren er in het restant van de wedstrijd niet meer.

Reims, waar de net van sc Heerveen overgenomen Mitchell van Bergen in de tweede helft inviel, had daarvoor kansen via El Bilal Touré gekregen. De thuisploeg leek eerder op 1-1 te komen via Marshall Munetsi, maar hij stond buitenspel bij zijn intikker uit de rebound en het doelpunt ging niet door.

PSG komt door de vierde zege uit vier duels op 12 punten en gaat daarmee alleen aan de leiding in de Franse competitie. Angers staat tweede met 10 punten.

Meer uit Voetbal

Infantino wil met alle bonden praten over hervormingen FIFA

ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.

2 uur geleden
Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

3 uur geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

6 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

8 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

10 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

10 uur geleden
Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

11 uur geleden