Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG verslaat Stade Reims bij debuut Messi

PSG verslaat Stade Reims bij debuut Messi

REIMS (ANP) - Paris Saint-Germain is terug aan kop in de Franse Ligue 1. De ploeg van coach Mauricio Pochettino won met 2-0 bij Stade Reims, maar het duel ging vooral de boeken in als de eerste wedstrijd van sterspeler Lionel Messi voor de Parijzenaars.

Op het moment dat Messi zijn debuut maakte stond PSG al met 2-0 voor. Kylian Mbappé, die in verband wordt gebracht met een toptransfer naar Real Madrid, had beide doelpunten gemaakt. De Franse spits kopte de bezoekers in de eerste helft op voorsprong op aangeven van Ángel Di María. Vlak voor het invallen van Messi maakt Mbappé de 2-0 uit een voorzet van Achraf Hakimi.

Messi kwam in de 66e minuut in de ploeg voor Neymar. Ook Georginio Wijnaldum werd op dat moment gewisseld voor Ander Herrera. Veel uitgespeelde kansen waren er in het restant van de wedstrijd niet meer.

Reims, waar de net van sc Heerveen overgenomen Mitchell van Bergen in de tweede helft inviel, had daarvoor kansen via El Bilal Touré gekregen. De thuisploeg leek eerder op 1-1 te komen via Marshall Munetsi, maar hij stond buitenspel bij zijn intikker uit de rebound en het doelpunt ging niet door.

PSG komt door de vierde zege uit vier duels op 12 punten en gaat daarmee alleen aan de leiding in de Franse competitie. Angers staat tweede met 10 punten.

Meer uit Voetbal

ADO neemt na rellen voorlopig geen fans mee naar uitduels

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.

2 uur geleden
Roda JC onderzoekt vermeend racisme naar keeper FC Dordrecht

KERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.

2 uur geleden
Trainer Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor nederlaag City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.

5 uur geleden
Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

15 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

15 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

15 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

15 uur geleden