PSG verslaat Lille na wissel van Messi in de rust
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie landskampioen Lille met 2-1 verslagen. De ploeg uit Parijs stond in het eigen Parc des Princes lang op achterstand, maar trok de wedstrijd in het laatste kwartier naar zich toe via doelpunten van aanvoerder Marquinhos en Ángel Di María: 2-1. Lionel Messi werd in de rust al gewisseld door trainer Mauricio Pochettino.
Lille, zonder de geblesseerde verdediger Sven Botman, was na een half uur op voorsprong gekomen via Jonathan David. Zonder de zieke Kylian Mbappé en de gewisselde Messi wist PSG in de slotfase puntenverlies te voorkomen. Op aangeven van Di María volleerde Marquinhos de gelijkmaker binnen. De Argentijn schoot in de 88e minuut zelf raak, na voorbereidend werk van Neymar. Georginio Wijnaldum, die voor het eerst in ruim een maand weer eens een basisplaats had, was enkele minuten daarvoor gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden