Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG verslaat Lille na wissel van Messi in de rust

PSG verslaat Lille na wissel van Messi in de rust

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie landskampioen Lille met 2-1 verslagen. De ploeg uit Parijs stond in het eigen Parc des Princes lang op achterstand, maar trok de wedstrijd in het laatste kwartier naar zich toe via doelpunten van aanvoerder Marquinhos en Ángel Di María: 2-1. Lionel Messi werd in de rust al gewisseld door trainer Mauricio Pochettino.

Lille, zonder de geblesseerde verdediger Sven Botman, was na een half uur op voorsprong gekomen via Jonathan David. Zonder de zieke Kylian Mbappé en de gewisselde Messi wist PSG in de slotfase puntenverlies te voorkomen. Op aangeven van Di María volleerde Marquinhos de gelijkmaker binnen. De Argentijn schoot in de 88e minuut zelf raak, na voorbereidend werk van Neymar. Georginio Wijnaldum, die voor het eerst in ruim een maand weer eens een basisplaats had, was enkele minuten daarvoor gewisseld.

Meer uit Voetbal

Bacuna denkt dat Curaçao iedere tegenstander pijn kan doen

HOUSTON (ANP) - Leandro Bacuna (34) denkt dat Curaçao iedere tegenstander pijn kan doen. "We hebben heel veel vertrouwen", zei de aanvoerder van het nationale elftal, die het afgelopen seizoen afmaakte bij het Turkse Igdir FK. Bacuna speelt zondag met Curaçao de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland in Houston.

1 uur geleden
Advocaat wil met Curaçao ruimtes op veld benutten tegen Duitsers

HOUSTON (ANP) - Curaçao wil in de eerste groepswedstrijd op het WK proberen de ruimtes op het veld te benutten die de Duitsers zullen laten ontstaan. "De Duitsers zullen de dominante partij zijn, maar we moeten toch wat proberen. We willen het iedereen zo moeilijk mogelijk maken. We zijn een klein land, maar alles is mogelijk", zei bondscoach Dick Advocaat (78) tijdens een persconferentie in Houston in aanloop naar de ontmoeting van zondag.

2 uur geleden
Koeman gelooft in goed resultaat voor Oranje tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan een stuk beter voor de dag komt dan in de laatste vriendschappelijke duels met Algerije (0-1) en Oezbekistan (2-1). "Ik ben niet in de stress geschoten door die twee oefenwedstrijden, maar we hebben wel heel goed besproken wat beter moet", zei de bondscoach op de persconferentie in het Dallas Stadium. "Als je de kansen niet benut, wordt het lastig. Dan verloopt een duel anders dan als je wel scoort."

2 uur geleden
Marokko en Brazilië spelen gelijk, eerste WK-goal PSV'er Saibari

EAST RUTHERFORD (ANP) - Marokko en Brazilië zijn het WK voetbal in het Amerikaanse East Rutherford in groep C met een 1-1-gelijkspel begonnen. De kampioen van Afrika kwam via PSV'er Ismael Saibari op voorsprong tegen de vijfvoudig wereldkampioen, maar zag Brazilië door een treffer van Vinícius Júnior nog voor rust op gelijke hoogte komen.

2 uur geleden
Herstelde Verbruggen verdedigt doel van Oranje tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen verdedigt zondag het doel van het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan. "Hij is fit en gaat starten", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.

3 uur geleden
Koeman: Depay is fit voor basisplaats tegen Japan

ARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is voldoende fit voor een basisplaats in het eerste duel op het WK tegen Japan. Dat vertelde Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.

3 uur geleden
Itakura verwacht dat Japan klaar is voor duel met Oranje

ARLINGTON (ANP) - Ko Itakura verwacht dat Japan zondag goed voorbereid aan het eerste WK-duel met Nederland begint. "We weten heel goed hoe sterk hun spelers zijn", vertelde de verdediger van Ajax aan verslaggevers uit zijn geboorteland. "We hebben ze stuk voor stuk geanalyseerd en we hebben op de training geoefend op een manier waarop we ze kunnen opvangen."

4 uur geleden