Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG verslaat Lille na wissel van Messi in de rust

PSG verslaat Lille na wissel van Messi in de rust

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie landskampioen Lille met 2-1 verslagen. De ploeg uit Parijs stond in het eigen Parc des Princes lang op achterstand, maar trok de wedstrijd in het laatste kwartier naar zich toe via doelpunten van aanvoerder Marquinhos en Ángel Di María: 2-1. Lionel Messi werd in de rust al gewisseld door trainer Mauricio Pochettino.

Lille, zonder de geblesseerde verdediger Sven Botman, was na een half uur op voorsprong gekomen via Jonathan David. Zonder de zieke Kylian Mbappé en de gewisselde Messi wist PSG in de slotfase puntenverlies te voorkomen. Op aangeven van Di María volleerde Marquinhos de gelijkmaker binnen. De Argentijn schoot in de 88e minuut zelf raak, na voorbereidend werk van Neymar. Georginio Wijnaldum, die voor het eerst in ruim een maand weer eens een basisplaats had, was enkele minuten daarvoor gewisseld.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

3 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

5 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

6 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

16 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

16 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

17 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

18 uur geleden