PSG-trainer Enrique wijt nieuwe teleurstelling aan 'pure pech'
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain-trainer Luis Enrique wijt het nieuwe teleurstellende resultaat in de Champions League aan een gebrek aan geluk. PSG verloor woensdagavond thuis met 2-1 van Atlético Madrid. De Franse topclub staat op de 25e plaats en heeft pas 4 punten. Daardoor dreigt vroege uitschakeling.
"Er zijn geen woorden voor. Ik denk dat we in onze drie thuiswedstrijden veel beter waren dan onze tegenstanders, maar we hadden geen geluk", zei Enrique op de persconferentie. "Zolang er wedstrijden zijn, zullen we vechten." Voor de ploeg van Enrique staat op 26 november de uitwedstrijd tegen Bayern München op het programma.
"Ik zit al meer dan 30 jaar in het voetbal en ik kan het niet uitleggen. Het is gewoon pure pech. We waren overduidelijk veel beter dan onze tegenstanders. We hadden het verdiend om onze drie thuiswedstrijden te winnen. Comfortabel."
2020
PSG kwam thuis tegen PSV ook niet verder dan 1-1. Er werd alleen nog maar gewonnen van het Spaanse Girona, met 1-0.
In 2020 stond Paris Saint-Germain voor het laatst in de finale. Bayern München was toen met 1-0 te sterk.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
37 minuten geledenCAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.
1 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
1 uur geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
2 uur geledenIPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.
3 uur geleden