PSG-trainer Enrique wijt nieuwe teleurstelling aan 'pure pech'
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain-trainer Luis Enrique wijt het nieuwe teleurstellende resultaat in de Champions League aan een gebrek aan geluk. PSG verloor woensdagavond thuis met 2-1 van Atlético Madrid. De Franse topclub staat op de 25e plaats en heeft pas 4 punten. Daardoor dreigt vroege uitschakeling.
"Er zijn geen woorden voor. Ik denk dat we in onze drie thuiswedstrijden veel beter waren dan onze tegenstanders, maar we hadden geen geluk", zei Enrique op de persconferentie. "Zolang er wedstrijden zijn, zullen we vechten." Voor de ploeg van Enrique staat op 26 november de uitwedstrijd tegen Bayern München op het programma.
"Ik zit al meer dan 30 jaar in het voetbal en ik kan het niet uitleggen. Het is gewoon pure pech. We waren overduidelijk veel beter dan onze tegenstanders. We hadden het verdiend om onze drie thuiswedstrijden te winnen. Comfortabel."
2020
PSG kwam thuis tegen PSV ook niet verder dan 1-1. Er werd alleen nog maar gewonnen van het Spaanse Girona, met 1-0.
In 2020 stond Paris Saint-Germain voor het laatst in de finale. Bayern München was toen met 1-0 te sterk.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
49 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
16 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
23 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geleden