Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG-trainer Enrique wijt nieuwe teleurstelling aan 'pure pech'

PSG-trainer Enrique wijt nieuwe teleurstelling aan 'pure pech'

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain-trainer Luis Enrique wijt het nieuwe teleurstellende resultaat in de Champions League aan een gebrek aan geluk. PSG verloor woensdagavond thuis met 2-1 van Atlético Madrid. De Franse topclub staat op de 25e plaats en heeft pas 4 punten. Daardoor dreigt vroege uitschakeling.

"Er zijn geen woorden voor. Ik denk dat we in onze drie thuiswedstrijden veel beter waren dan onze tegenstanders, maar we hadden geen geluk", zei Enrique op de persconferentie. "Zolang er wedstrijden zijn, zullen we vechten." Voor de ploeg van Enrique staat op 26 november de uitwedstrijd tegen Bayern München op het programma.

"Ik zit al meer dan 30 jaar in het voetbal en ik kan het niet uitleggen. Het is gewoon pure pech. We waren overduidelijk veel beter dan onze tegenstanders. We hadden het verdiend om onze drie thuiswedstrijden te winnen. Comfortabel."

2020

PSG kwam thuis tegen PSV ook niet verder dan 1-1. Er werd alleen nog maar gewonnen van het Spaanse Girona, met 1-0.

In 2020 stond Paris Saint-Germain voor het laatst in de finale. Bayern München was toen met 1-0 te sterk.

Meer uit Voetbal

Oproep voor Oranje kwam als verrassing voor debutant Emegha

WARSCHAU (ANP) - De oproep voor het Nederlands elftal kwam dinsdag als een verrassing voor Emmanuel Emegha. Dat zei de 22-jarige spits van Strasbourg in Warschau, waar hij in de uitwedstrijd tegen Polen (1-1) in de WK-kwalificatie in de 88e minuut mocht invallen en daarmee zijn debuut als international maakte.

11 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk kijkt terug op moeizame avond tegen Polen

WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk kijkt terug op een moeizame avond in Warschau, waar het Nederlands elftal met 1-1 gelijkspeelde tegen Polen. "Ik denk dat het altijd lastig is om tegen een laag blok te spelen en kansen te creëren", zei de aanvoerder in een eerste reactie bij de NOS. "Dat is iets wat we moeten verbeteren."

13 uur geleden
Koeman kritisch op Oranje: dit was heel erg slecht

WARSCHAU (ANP) - Ronald Koeman was na het teleurstellende optreden van het Nederlands elftal bij Polen (1-1) kritisch. De bondscoach oordeelde vooral hard over de manier waarop Oranje kort voor rust achter kwam. Aanvoerder Robert Lewandowski stuurde met een handige actie Jakub Kaminski weg. De aanvaller was sneller dan Virgil van Dijk en speelde de bal door de benen van de ver uit zijn doel gelopen keeper Bart Verbruggen: 1-0.

13 uur geleden
De Jong ziet Oranje veel fout doen in afstemming en positioneren

WARSCHAU (ANP) - Frenkie de Jong vond dat het matige optreden van het Nederlands elftal tegen Polen (1-1) grotendeels kwam door het gebrek aan een bepaalde afstemming in het veld. "Hoe we ons positioneerden, was niet goed. We maakten vaak verkeerde keuzes aan de bal", analyseerde de middenvelder van FC Barcelona in stadion PGE Narodowy in Warschau.

13 uur geleden
Duitsland en Slowakije strijden in direct duel om WK-kwalificatie

LUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.

15 uur geleden
Geschorste Van Hecke mist laatste kwalificatieduel met Litouwen

WARSCHAU (ANP) - Jan Paul van Hecke kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Litouwen. De verdediger kreeg vrijdag in het uitduel met Polen (1-1) in de blessuretijd van de tweede helft een gele kaart.

15 uur geleden
Oranje plaatst zich met zwak optreden bij Polen officieus voor WK

WARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal mag de tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna boeken. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman speelde in Warschau in een tegenvallende wedstrijd met 1-1 gelijk bij Polen en kan de eerste plaats in groep G alleen in theorie nog ontgaan.

15 uur geleden