PSG-trainer Enrique wijt nieuwe teleurstelling aan 'pure pech'
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain-trainer Luis Enrique wijt het nieuwe teleurstellende resultaat in de Champions League aan een gebrek aan geluk. PSG verloor woensdagavond thuis met 2-1 van Atlético Madrid. De Franse topclub staat op de 25e plaats en heeft pas 4 punten. Daardoor dreigt vroege uitschakeling.
"Er zijn geen woorden voor. Ik denk dat we in onze drie thuiswedstrijden veel beter waren dan onze tegenstanders, maar we hadden geen geluk", zei Enrique op de persconferentie. "Zolang er wedstrijden zijn, zullen we vechten." Voor de ploeg van Enrique staat op 26 november de uitwedstrijd tegen Bayern München op het programma.
"Ik zit al meer dan 30 jaar in het voetbal en ik kan het niet uitleggen. Het is gewoon pure pech. We waren overduidelijk veel beter dan onze tegenstanders. We hadden het verdiend om onze drie thuiswedstrijden te winnen. Comfortabel."
2020
PSG kwam thuis tegen PSV ook niet verder dan 1-1. Er werd alleen nog maar gewonnen van het Spaanse Girona, met 1-0.
In 2020 stond Paris Saint-Germain voor het laatst in de finale. Bayern München was toen met 1-0 te sterk.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
6 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden