Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG steviger aan kop dankzij moeizame zege bij tien man Lens

PSG steviger aan kop dankzij moeizame zege bij tien man Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft dankzij een moeizame zege (0-2) bij RC Lens de koppositie in de Ligue 1 steviger in handen. Dankzij een doelpunt in de eerste helft van Bradley Barcola en een late treffer van Kylian Mbappé profiteerde de landskampioen optimaal van het puntenverlies van OGC Nice bij Stade Rennes (2-0). Lens moest tegen PSG vanaf vlak voor rust met een man minder op zoek naar de gelijkmaker.

Lens kreeg al in de 7e minuut een uitgelezen kans om op voorsprong te komen, maar de Pool Przemyslaw Frankowski schoot de bal uit een strafschop door het midden. Daar stond doelman Gianluigi Donnarumma nog. Na een counter pakte PSG wel de voorsprong. De snelle buitenspeler Barcola rondde na een goede steekpass van Mbappé beheerst af.

Met een flitsende actie stond de 21-jarige Barcola ook aan de basis voor de rode kaart voor Lens-verdediger Jonathan Gradit. De videoscheidsrechter vond dat Barcola was doorgebroken toen hij werd neergehaald, waardoor Gradit het veld moest verlaten. Lens bleef nog lang in de wedstrijd, tot de treffer van Mbappé in de 89e minuut.

PSG heeft na achttien wedstrijden acht punten voorsprong op nummer 2 Nice. Lens staat achtste.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

1 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

5 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

6 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

6 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

6 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

7 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

8 uur geleden