PSG stap dichter bij landstitel na eenvoudige zege op Lyon
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is weer een stap dichter bij de landstitel na een eenvoudige zege op Olympique Lyon. De koploper boekte in Parijs een 4-1-overwinning. De eindstand stond voor rust al op het bord.
PSG, dat afgelopen week Barcelona uitschakelde in de Champions League, heeft met nog vijf wedstrijden te spelen een voorsprong van 11 punten op AS Monaco. Nummer 3 Stade Brest staat 2 punten achter Monaco en heeft een wedstrijd meer gespeeld.
Nemanja Matic en Lucas Beraldo bezorgden PSG tegen Lyon binnen zes minuten al een 2-0-voorsprong. Gonçalo Ramos tekende voor de derde treffer van de thuisploeg, waarna Ernest Nuamah in de 37e minuut wat terugdeed namens Lyon. Ramos maakte vijf minuten later met zijn tweede doelpunt de 4-1. Sterspeler Kylian Mbappé bleef op de bank bij PSG.
Eerder op de zaterdag nam AS Monaco de tweede plaats over van Stade Brest na een overwinning in een onderling duel in Brest (0-2). Denis Zakaria en Takumi Minamino tekenden voor de doelpunten. Monaco sloot het duel af met negen man, na rode kaarten voor Eliesse Ben Seghir en Wilfried Singo in de blessuretijd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
7 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
12 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
16 uur geleden