PSG stap dichter bij landstitel na eenvoudige zege op Lyon
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is weer een stap dichter bij de landstitel na een eenvoudige zege op Olympique Lyon. De koploper boekte in Parijs een 4-1-overwinning. De eindstand stond voor rust al op het bord.
PSG, dat afgelopen week Barcelona uitschakelde in de Champions League, heeft met nog vijf wedstrijden te spelen een voorsprong van 11 punten op AS Monaco. Nummer 3 Stade Brest staat 2 punten achter Monaco en heeft een wedstrijd meer gespeeld.
Nemanja Matic en Lucas Beraldo bezorgden PSG tegen Lyon binnen zes minuten al een 2-0-voorsprong. Gonçalo Ramos tekende voor de derde treffer van de thuisploeg, waarna Ernest Nuamah in de 37e minuut wat terugdeed namens Lyon. Ramos maakte vijf minuten later met zijn tweede doelpunt de 4-1. Sterspeler Kylian Mbappé bleef op de bank bij PSG.
Eerder op de zaterdag nam AS Monaco de tweede plaats over van Stade Brest na een overwinning in een onderling duel in Brest (0-2). Denis Zakaria en Takumi Minamino tekenden voor de doelpunten. Monaco sloot het duel af met negen man, na rode kaarten voor Eliesse Ben Seghir en Wilfried Singo in de blessuretijd.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
21 uur geleden