PSG stap dichter bij landstitel na eenvoudige zege op Lyon
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is weer een stap dichter bij de landstitel na een eenvoudige zege op Olympique Lyon. De koploper boekte in Parijs een 4-1-overwinning. De eindstand stond voor rust al op het bord.
PSG, dat afgelopen week Barcelona uitschakelde in de Champions League, heeft met nog vijf wedstrijden te spelen een voorsprong van 11 punten op AS Monaco. Nummer 3 Stade Brest staat 2 punten achter Monaco en heeft een wedstrijd meer gespeeld.
Nemanja Matic en Lucas Beraldo bezorgden PSG tegen Lyon binnen zes minuten al een 2-0-voorsprong. Gonçalo Ramos tekende voor de derde treffer van de thuisploeg, waarna Ernest Nuamah in de 37e minuut wat terugdeed namens Lyon. Ramos maakte vijf minuten later met zijn tweede doelpunt de 4-1. Sterspeler Kylian Mbappé bleef op de bank bij PSG.
Eerder op de zaterdag nam AS Monaco de tweede plaats over van Stade Brest na een overwinning in een onderling duel in Brest (0-2). Denis Zakaria en Takumi Minamino tekenden voor de doelpunten. Monaco sloot het duel af met negen man, na rode kaarten voor Eliesse Ben Seghir en Wilfried Singo in de blessuretijd.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
13 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
14 uur geleden