PSG stap dichter bij landstitel na eenvoudige zege op Lyon
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is weer een stap dichter bij de landstitel na een eenvoudige zege op Olympique Lyon. De koploper boekte in Parijs een 4-1-overwinning. De eindstand stond voor rust al op het bord.
PSG, dat afgelopen week Barcelona uitschakelde in de Champions League, heeft met nog vijf wedstrijden te spelen een voorsprong van 11 punten op AS Monaco. Nummer 3 Stade Brest staat 2 punten achter Monaco en heeft een wedstrijd meer gespeeld.
Nemanja Matic en Lucas Beraldo bezorgden PSG tegen Lyon binnen zes minuten al een 2-0-voorsprong. Gonçalo Ramos tekende voor de derde treffer van de thuisploeg, waarna Ernest Nuamah in de 37e minuut wat terugdeed namens Lyon. Ramos maakte vijf minuten later met zijn tweede doelpunt de 4-1. Sterspeler Kylian Mbappé bleef op de bank bij PSG.
Eerder op de zaterdag nam AS Monaco de tweede plaats over van Stade Brest na een overwinning in een onderling duel in Brest (0-2). Denis Zakaria en Takumi Minamino tekenden voor de doelpunten. Monaco sloot het duel af met negen man, na rode kaarten voor Eliesse Ben Seghir en Wilfried Singo in de blessuretijd.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
6 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
20 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
20 uur geleden