PSG-speler Dembélé heeft geweldige avond bij oude club Barcelona
BARCELONA (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakte de eerste treffer voor Paris Saint-Germain in de 4-1-zege op FC Barcelona. De ploeg uit Parijs bereikte daardoor, na de 3-2-nederlaag in eigen huis, de halve finales. Daarin is Borussia Dortmund de tegenstander.
Dembélé prees de onverzettelijkheid van PSG in Barcelona, ondanks de vroege 1-0-achterstand. "Iedereen geloofde dat we konden winnen, ook al hadden we de eerste wedstrijd verloren", zei de aanvaller tegen Canal Plus. "We hebben de handdoek niet gegooid, we wisten dat we hier zouden scoren. We hebben de hele week aan de tactiek gewerkt en de tactiek van de coach was perfect. Zelfs toen we een doelpunt achter kwamen, hebben we niet opgegeven. We bleven erin geloven."
De aanvaller die in het verleden voor Barcelona speelde werd zelf nog uitgefloten. "Ik had een geweldige avond. Uitgejoeld worden door de Barcelona-fans ga ik me niet aantrekken", zei Dembélé. "Ik heb alles gegeven, scoorde en zorgde voor een strafschop, dus ik ben heel tevreden. Ik zag dat Borussia Dortmund door is en dat is nog een club waarvoor ik heb gespeeld."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
2 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
3 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
16 uur geleden