PSG-speler Dembélé heeft geweldige avond bij oude club Barcelona
BARCELONA (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakte de eerste treffer voor Paris Saint-Germain in de 4-1-zege op FC Barcelona. De ploeg uit Parijs bereikte daardoor, na de 3-2-nederlaag in eigen huis, de halve finales. Daarin is Borussia Dortmund de tegenstander.
Dembélé prees de onverzettelijkheid van PSG in Barcelona, ondanks de vroege 1-0-achterstand. "Iedereen geloofde dat we konden winnen, ook al hadden we de eerste wedstrijd verloren", zei de aanvaller tegen Canal Plus. "We hebben de handdoek niet gegooid, we wisten dat we hier zouden scoren. We hebben de hele week aan de tactiek gewerkt en de tactiek van de coach was perfect. Zelfs toen we een doelpunt achter kwamen, hebben we niet opgegeven. We bleven erin geloven."
De aanvaller die in het verleden voor Barcelona speelde werd zelf nog uitgefloten. "Ik had een geweldige avond. Uitgejoeld worden door de Barcelona-fans ga ik me niet aantrekken", zei Dembélé. "Ik heb alles gegeven, scoorde en zorgde voor een strafschop, dus ik ben heel tevreden. Ik zag dat Borussia Dortmund door is en dat is nog een club waarvoor ik heb gespeeld."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
13 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
16 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
16 uur geleden