PSG schrijft Bakker alsnog in voor Champions League
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft Mitchel Bakker toegevoegd aan de spelerslijst voor de Champions League. De clubs die nog actief zijn in het Europese bekertoernooi, hadden tot dinsdag de tijd om wijzigingen aan te brengen. Iedere club mag bij de UEFA maximaal 25 spelers inschrijven voor de Champions League.
De 20-jarige Bakker mag zich ineens basisspeler noemen bij de Franse kampioen. Met de Noord-Hollander als linksback won PSG de afgelopen twee weken de finales van de twee Franse bekertoernooien, de Coupe de France en de Coupe de la Ligue. De ploeg van trainer Thomas Tuchel neemt het volgende week woensdag in de kwartfinale van de Champions League op tegen Atalanta.
Bakker verruilde Ajax vorig jaar voor PSG. Hij zou bij de Franse topclub in het tweede gaan spelen, maar omdat dat elftal werd opgeheven, schoof Bakker door naar de hoofdmacht. In februari debuteerde de verdediger als basisspeler in het eerste elftal. PSG had Bakker niet ingeschreven voor de Champions League, maar Tuchel heeft hem net als aanvaller Eric Maxim Choupo-Moting nu alsnog toegevoegd. De vertrokken Thomas Meunier (Borussia Dortmund) en Edinson Cavani (nog geen nieuwe club) zijn geschrapt van de lijst.
Meer uit Voetbal
PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
47 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
56 minuten geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
58 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
5 uur geleden