Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG schrijft Bakker alsnog in voor Champions League

PSG schrijft Bakker alsnog in voor Champions League

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft Mitchel Bakker toegevoegd aan de spelerslijst voor de Champions League. De clubs die nog actief zijn in het Europese bekertoernooi, hadden tot dinsdag de tijd om wijzigingen aan te brengen. Iedere club mag bij de UEFA maximaal 25 spelers inschrijven voor de Champions League.

De 20-jarige Bakker mag zich ineens basisspeler noemen bij de Franse kampioen. Met de Noord-Hollander als linksback won PSG de afgelopen twee weken de finales van de twee Franse bekertoernooien, de Coupe de France en de Coupe de la Ligue. De ploeg van trainer Thomas Tuchel neemt het volgende week woensdag in de kwartfinale van de Champions League op tegen Atalanta.

Bakker verruilde Ajax vorig jaar voor PSG. Hij zou bij de Franse topclub in het tweede gaan spelen, maar omdat dat elftal werd opgeheven, schoof Bakker door naar de hoofdmacht. In februari debuteerde de verdediger als basisspeler in het eerste elftal. PSG had Bakker niet ingeschreven voor de Champions League, maar Tuchel heeft hem net als aanvaller Eric Maxim Choupo-Moting nu alsnog toegevoegd. De vertrokken Thomas Meunier (Borussia Dortmund) en Edinson Cavani (nog geen nieuwe club) zijn geschrapt van de lijst.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

49 minuten geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

3 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

4 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

5 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

6 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

7 uur geleden