PSG neemt pas in slotfase afstand van tien man van Nîmes
NÎMES (ANP) - Paris Saint-Germain heeft met ruime cijfers gewonnen bij Nîmes: 0-4. De landskampioen nam pas in de slotfase afstand. De thuisclub speelde vanaf de dertiende minuut met tien man door een rode kaart voor Loïck Landre. Nîmes hield echter goed stand, ook na de openingstreffer van Kylian Mbappé in de 32e minuut.
Pas in de 78e minuut verdubbelde Alessandro Florenzi de marge namens de bezoekers. Opnieuw Mbappé en Pablo Sarabia zorgden daarna alsnog voor een royale uitslag. Bij PSG speelde verdediger Mitchel Bakker de hele wedstrijd mee. Aanvaller Neymar ontbrak.
Op de ranglijst klom de titelverdediger naar de eerste plek, met evenveel punten als Stade Rennes, dat vrijdagavond op 1-1 bleef steken bij hekkensluiter Dijon.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
5 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
39 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
2 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
3 uur geleden