Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG na zege op Olympique Marseille dicht bij Franse titel

PSG na zege op Olympique Marseille dicht bij Franse titel

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de titel in de Franse competitie voor het grijpen. De koploper won de topper tegen nummer 2 Olympique Marseille in eigen huis met 2-1. PSG heeft 15 punten voorsprong met nog zes wedstrijden te spelen. Ook is het doelsaldo van de Parijzenaars beter.

De ploeg van coach Mauricio Pochettino kwam in de 12e minuut op 1-0 tegen Marseille. Neymar kreeg zijn voet tegen een lange pass op maat van Marco Verratti en zijn volley liet doelman Pau López kansloos. Duje Caleta-Car maakte echter na een half uur weer gelijk nadat PSG-keeper Gianluigi Donnarumma naast de bal greep bij een corner. Vlak voor rust kon PSG echter opnieuw een voorsprong nemen nadat de VAR hands had geconstateerd bij Valentin Rongier. Kylian Mbappé benutte de strafschop.

Mbappé leek de thuisploeg op aangeven van Lionel Messi ook naar 3-1 te schieten, maar zijn treffer ging niet door wegens buitenspel. Een doelpunt van Messi was in de eerste helft ook al afgekeurd wegens buitenspel. Met Georginio Wijnaldum als invaller in de ploeg hield PSG in de slotfase stand. Marseille leek nog wel gelijk te maken via William Saliba die binnentikte op een vrije trap van Dimitri Payet. De scheidsrechter keurde de goal na ingrijpen van VAR ook af wegens buitenspel.

Marseille is in de halve finale van de Conference League de tegenstander van Feyenoord. De eerste wedstrijd is op 28 april in De Kuip. Een week later, op 5 mei, volgt de return in het Stade Vélodrome in de Zuid-Franse stad.

Meer uit Voetbal

Duits tiental via strafschoppen naar halve finale EK

BASEL (ANP) - De Duitse voetbalsters hebben de halve finales van het EK in Zwitserland bereikt. De ploeg van bondscoach Christian Wück hield in Basel meer dan honderd minuten met tien speelsters stand tegen Frankrijk (1-1) en sloeg toe in de strafschoppenserie.

14 uur geleden
Feyenoord-verdediger Beelen wordt geopereerd aan beenblessure

ROTTERDAM (ANP) - Verdediger Thomas Beelen heeft zaterdag in het oefenduel met het Belgische KAA Gent een zware beenblessure opgelopen. De 24-jarige centrale verdediger wordt zaterdagavond nog geopereerd, meldt Feyenoord.

18 uur geleden
Ajax verslaat KV Mechelen in oefenduel

OLDEBROEK (ANP) - Ajax heeft een oefenduel met KV Mechelen gewonnen. De club was met 3-2 te sterk voor de Belgen.

21 uur geleden
Trainer Van Persie aangeslagen na blessure verdediger Beelen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wilde het na de nederlaag tegen KAA Gent (1-2) niet over het oefenduel van Feyenoord hebben. "De wedstrijd kan me gestolen worden", zei hij. "De gedachten van iedereen zijn bij Thomas Beelen."

22 uur geleden
Feyenoord verliest oefenduel met KAA Gent

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een oefenwedstrijd tegen KAA Gent verloren. De bezoekers uit België zegevierden met 2-1 op Varkenoord, het jeugdcomplex van de club uit Rotterdam.

22 uur geleden
Brobbey mist oefenduel van Ajax met KV Mechelen

OLDEBROEK (ANP) - Brian Brobbey mist zaterdag het oefenduel van Ajax met KV Mechelen. De spits voelt zich niet helemaal fit en krijgt rust. De bedoeling is dat hij komende week wel met de ploeg naar Como voor een trainingskamp gaat.

23 uur geleden
Ajax dicht bij komst middenvelder Gloukh

OLDEBROEK (ANP) - Oscar Gloukh moet de tweede grote aankoop van Ajax voor het nieuwe seizoen worden. De aanvallende middenvelder uit Israël staat voor een vertrek bij Red Bull Salzburg.

1 dag geleden