PSG na achttien maanden in vol stadion tegen Strasbourg
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de fans in afwachting van de transfer van Lionel Messi alvast een ander succesje kunnen melden. De Franse voetbalclub mag de eerste thuiswedstrijd in de competitie tegen RC Strasbourg in een vol stadion spelen. De prefect van de regio Parijs heeft daarvoor maandag toestemming gegeven, op voorwaarde dat de hygiënevoorschriften worden nageleefd.
In principe zitten er zaterdag 49.700 toeschouwers in het Parc des Princes om PSG aan het werk te zien. "Op dit moment hebben we achttien maanden lang gewacht", reageerde de directeur kaartverkoop Nicolas Arndt op het nieuws. Het liep meteen storm en alle tickets zouden al zijn verkocht.
Arndt benadrukte dat alle nog geldende coronamaatregelen in acht worden genomen. De bezoekers moeten de nieuwe digitale gezondheidspas kunnen tonen, waaruit blijkt dat ze zijn gevaccineerd, van Covid-19 genezen of recent negatief getest (PCR) zijn op corona.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
13 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
15 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
18 uur geleden