PSG na achttien maanden in vol stadion tegen Strasbourg
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de fans in afwachting van de transfer van Lionel Messi alvast een ander succesje kunnen melden. De Franse voetbalclub mag de eerste thuiswedstrijd in de competitie tegen RC Strasbourg in een vol stadion spelen. De prefect van de regio Parijs heeft daarvoor maandag toestemming gegeven, op voorwaarde dat de hygiënevoorschriften worden nageleefd.
In principe zitten er zaterdag 49.700 toeschouwers in het Parc des Princes om PSG aan het werk te zien. "Op dit moment hebben we achttien maanden lang gewacht", reageerde de directeur kaartverkoop Nicolas Arndt op het nieuws. Het liep meteen storm en alle tickets zouden al zijn verkocht.
Arndt benadrukte dat alle nog geldende coronamaatregelen in acht worden genomen. De bezoekers moeten de nieuwe digitale gezondheidspas kunnen tonen, waaruit blijkt dat ze zijn gevaccineerd, van Covid-19 genezen of recent negatief getest (PCR) zijn op corona.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
16 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
16 uur geleden