
PSG met alle sterren naar Madrid
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met alle sterren in de selectie naar Spanje voor het duel met Real Madrid. Trainer Thomas Tuchel kan weer beschikken over zijn drie topaanvallers: Neymar, Edinson Cavani en Kylian Mbappé. Neymar maakte vrijdag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Lille (2-0) zijn rentree na een blessure die hem ruim een maand aan de kant had gehouden.
De Braziliaanse aanvaller maakte na 65 minuten plaats voor Mbappé, die op de bank was begonnen omdat hij de dagen daarvoor ziek was. Cavani fungeerde tegen Lille ook als invaller. Tuchel kan tegen Real Madrid geen beroep doen op onder anderen de jonge Nederlander Mitchel Bakker, Thilo Kehrer en Layvin Kurzawa.
PSG is met de maximale score van twaalf punten uit vier wedstrijden al zeker van een vervolg in de Champions League. Real Madrid, dat op zeven punten staat, kwalificeert zich bij een zege voor eigen publiek ook voor de achtste finales. De Madrilenen hebben vijf punten meer dan Club Brugge, dat in Istanbul speelt tegen Galatasaray (één punt).
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Malik Tillman ontbreekt in de basisformatie van PSV voor het uitduel met FC Twente. Trainer Peter Bosz heeft zijn middenvelder bestraft omdat hij te laat is gekomen op een bespreking.
48 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - PSV begint met Guus Til en Armando Obispo aan de uitwedstrijd tegen FC Twente. Obispo vervangt Olivier Boscagli, die geen deel uitmaakt van de selectie van de club uit Eindhoven. Til speelt op de positie van Malik Tillman, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur begint.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint zonder Wouter Goes aan de thuiswedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie. De verdediger zit op de bank als het duel om 18.45 uur begint.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans hoopt dat zijn spelers van FC Utrecht de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk niet onderschatten na de overtuigende zege van zondag op Ajax (4-0). "We moeten niet gaan zweven", blikte hij vooruit op de competitiewedstrijd van vrijdagavond tegen de voorlaatste van de Eredivisie. "Maar we hebben ook vertrouwen gekregen door die zege op Ajax."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli heeft de 4-0-nederlaag tegen FC Utrecht achter zich gelaten en richt zich met zijn ploeg inmiddels volledig op de volgende tegenstander: Sparta Rotterdam. "Ik wil een goede reactie zien zondag", zegt de Italiaan op de website van de club.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie hoopt dat Quinten Timber ook volgend seizoen nog voor Feyenoord speelt. "Als het aan mij ligt, hoop ik dat hij blijft en zijn contract verlengt" , zei de coach op de persconferentie voor het thuisduel van vrijdag met PEC Zwolle in de Eredivisie. "Maar daar zijn meerdere partijen voor nodig. Dus het ligt niet echt in mijn handen."
6 uur geledenLEICESTER (ANP) - Jamie Vardy gaat zijn laatste weken in als speler van Leicester City. De spits verlaat aan het einde van dit seizoen na dertien jaar de club van trainer Ruud van Nistelrooij, die degradeert uit de Premier League.
6 uur geleden