PSG met alle sterren naar Madrid
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met alle sterren in de selectie naar Spanje voor het duel met Real Madrid. Trainer Thomas Tuchel kan weer beschikken over zijn drie topaanvallers: Neymar, Edinson Cavani en Kylian Mbappé. Neymar maakte vrijdag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Lille (2-0) zijn rentree na een blessure die hem ruim een maand aan de kant had gehouden.
De Braziliaanse aanvaller maakte na 65 minuten plaats voor Mbappé, die op de bank was begonnen omdat hij de dagen daarvoor ziek was. Cavani fungeerde tegen Lille ook als invaller. Tuchel kan tegen Real Madrid geen beroep doen op onder anderen de jonge Nederlander Mitchel Bakker, Thilo Kehrer en Layvin Kurzawa.
PSG is met de maximale score van twaalf punten uit vier wedstrijden al zeker van een vervolg in de Champions League. Real Madrid, dat op zeven punten staat, kwalificeert zich bij een zege voor eigen publiek ook voor de achtste finales. De Madrilenen hebben vijf punten meer dan Club Brugge, dat in Istanbul speelt tegen Galatasaray (één punt).
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
20 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden