Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG met alle sterren naar Madrid

PSG met alle sterren naar Madrid

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met alle sterren in de selectie naar Spanje voor het duel met Real Madrid. Trainer Thomas Tuchel kan weer beschikken over zijn drie topaanvallers: Neymar, Edinson Cavani en Kylian Mbappé. Neymar maakte vrijdag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Lille (2-0) zijn rentree na een blessure die hem ruim een maand aan de kant had gehouden.

De Braziliaanse aanvaller maakte na 65 minuten plaats voor Mbappé, die op de bank was begonnen omdat hij de dagen daarvoor ziek was. Cavani fungeerde tegen Lille ook als invaller. Tuchel kan tegen Real Madrid geen beroep doen op onder anderen de jonge Nederlander Mitchel Bakker, Thilo Kehrer en Layvin Kurzawa.

PSG is met de maximale score van twaalf punten uit vier wedstrijden al zeker van een vervolg in de Champions League. Real Madrid, dat op zeven punten staat, kwalificeert zich bij een zege voor eigen publiek ook voor de achtste finales. De Madrilenen hebben vijf punten meer dan Club Brugge, dat in Istanbul speelt tegen Galatasaray (één punt).

Meer uit Voetbal

Oranje breekt record Brazilië met veertien ongeslagen WK-duels

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft dankzij de zege van 5-1 tegen Zweden het record van de Braziliaanse voetballers uit de jaren 50 en 60 verbroken. Oranje is nu veertien WK-duels op rij ongeslagen. Tot zondag, toen het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-2 gelijkspeelde tegen Japan, moest Nederland het record nog delen met sterspeler Pelé en de andere Braziliaanse internationals van die tijd.

10 minuten geleden
Oranje na ruime zege op Zweden vrijwel zeker van tweede ronde WK

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Houston met 5-1 winnen van Zweden. Oranje was het toernooi begonnen met een gelijkspel (2-2) tegen Japan.

15 minuten geleden
Brobbey zorgt voor honderdste doelpunt van Nederland op het WK

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft nu in totaal honderd keer gescoord in de geschiedenis van het wereldkampioenschap voetbal. Brian Brobbey zorgde zaterdag voor die mijlpaal, door in de groepswedstrijd tegen Zweden in Houston twee doelpunten te maken.

1 uur geleden
Brobbey maakt in veertiende interland tweede en derde doelpunt

HOUSTON (ANP) - Brian Brobbey heeft in zijn veertiende interland voor het Nederlands elftal zijn tweede en derde doelpunt als international gemaakt. De spits van Sunderland opende in de groepswedstrijd tegen Zweden op het wereldkampioenschap in de vijfde minuut de score op aangeven van Cody Gakpo. In de zeventiende minuut verdubbelde hij de voorsprong. Dit keer gaf Denzel Dumfries de assist.

1 uur geleden
Koeman verwacht weer weinig ruimte en kiest daarom voor Brobbey

HOUSTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman geeft Brian Brobbey in de groepswedstrijd tegen Zweden een basisplaats, omdat hij verwacht dat de ruimtes net als zondag tegen Japan klein zullen zijn. "We moeten aanvallend meer brengen en de ruimtes zullen weer klein zijn. Aan hem heb je dan meer als aanspeelpunt dan Donyell Malen. Donyell zal nu vanaf de rechterflank naar binnen komen, waardoor Denzel Dumfries ook weer hogerop kan spelen", legde Koeman uit aan de NOS.

2 uur geleden
Zweedse bondscoach Potter laat basisopstelling onveranderd

HOUSTON (ANP) - Zweden begint de tweede groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Nederland met een ongewijzigd basiselftal. Bondscoach Graham Potter kiest in het Houston Stadium voor dezelfde elf spelers als in het eerste duel met Tunesië, dat Zweden met 5-1 won.

3 uur geleden
Koeman coacht Oranje voor 62e keer en achterhaalt Advocaat

HOUSTON (ANP) - Ronald Koeman zit tijdens de tweede wedstrijd op het WK tegen Zweden voor de 62e keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. Hij komt op gelijke hoogte met Dick Advocaat, de huidige bondscoach van Curaçao op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden