Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG met 5-0 te sterk voor tien man Montpellier

PSG met 5-0 te sterk voor tien man Montpellier

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie weer een overtuigende zege geboekt. De onbedreigde koploper van de Ligue 1 versloeg Montpellier, de nummer 4 van de ranglijst die bijna 70 minuten met tien man moest spelen, met 5-0. Doelman Dimitry Bertaud werd in de 17e minuut met rood van het veld gestuurd, omdat hij de bal buiten het strafschopgebied met zijn arm had beroerd. De keeper van Montpellier was ver uit z'n doel gekomen om de doorgebroken Kylian Mbappé af te stoppen.

PSG stond toen al met 1-0 voor dankzij een doelpunt van Pablo Sarabia. Kort voor rust liep de thuisclub uit naar 3-0, via Angel Di Maria en een eigen doelpunt van Daniel Congré. In de tweede helft kwamen ook Mbappé en Layvin Kurzawa nog tot scoren. Sterspeler Neymar, die een opvallend roze kapsel had en bij de warming-up het veld op liep in een shirt van de overleden basketballer Kobe Bryant, wist zijn totaal van dertien competitietreffers niet uit te breiden.

Vlak voor tijd werd ook invaller Joris Chotard met twee gele kaarten weggestuurd, waardoor Montpellier het duel met negen spelers beëindigde.

Meer uit Voetbal

Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

28 minuten geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

30 minuten geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

1 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

1 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

2 uur geleden
Heracles stuurt na degradatie algemeen directeur Toussaint weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.

2 uur geleden
Feyenoorder Trauner na rentree niet met Oostenrijk naar WK

WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.

3 uur geleden