PSG met 5-0 te sterk voor tien man Montpellier
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie weer een overtuigende zege geboekt. De onbedreigde koploper van de Ligue 1 versloeg Montpellier, de nummer 4 van de ranglijst die bijna 70 minuten met tien man moest spelen, met 5-0. Doelman Dimitry Bertaud werd in de 17e minuut met rood van het veld gestuurd, omdat hij de bal buiten het strafschopgebied met zijn arm had beroerd. De keeper van Montpellier was ver uit z'n doel gekomen om de doorgebroken Kylian Mbappé af te stoppen.
PSG stond toen al met 1-0 voor dankzij een doelpunt van Pablo Sarabia. Kort voor rust liep de thuisclub uit naar 3-0, via Angel Di Maria en een eigen doelpunt van Daniel Congré. In de tweede helft kwamen ook Mbappé en Layvin Kurzawa nog tot scoren. Sterspeler Neymar, die een opvallend roze kapsel had en bij de warming-up het veld op liep in een shirt van de overleden basketballer Kobe Bryant, wist zijn totaal van dertien competitietreffers niet uit te breiden.
Vlak voor tijd werd ook invaller Joris Chotard met twee gele kaarten weggestuurd, waardoor Montpellier het duel met negen spelers beëindigde.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
5 uur geleden