Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG met 5-0 te sterk voor tien man Montpellier

PSG met 5-0 te sterk voor tien man Montpellier

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie weer een overtuigende zege geboekt. De onbedreigde koploper van de Ligue 1 versloeg Montpellier, de nummer 4 van de ranglijst die bijna 70 minuten met tien man moest spelen, met 5-0. Doelman Dimitry Bertaud werd in de 17e minuut met rood van het veld gestuurd, omdat hij de bal buiten het strafschopgebied met zijn arm had beroerd. De keeper van Montpellier was ver uit z'n doel gekomen om de doorgebroken Kylian Mbappé af te stoppen.

PSG stond toen al met 1-0 voor dankzij een doelpunt van Pablo Sarabia. Kort voor rust liep de thuisclub uit naar 3-0, via Angel Di Maria en een eigen doelpunt van Daniel Congré. In de tweede helft kwamen ook Mbappé en Layvin Kurzawa nog tot scoren. Sterspeler Neymar, die een opvallend roze kapsel had en bij de warming-up het veld op liep in een shirt van de overleden basketballer Kobe Bryant, wist zijn totaal van dertien competitietreffers niet uit te breiden.

Vlak voor tijd werd ook invaller Joris Chotard met twee gele kaarten weggestuurd, waardoor Montpellier het duel met negen spelers beëindigde.

Meer uit Voetbal

Makkelie fluit op Cyprus duel in play-offs Europa League

ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.

1 uur geleden
Mbappé helpt Real Madrid met twee treffers aan ruime zege

OVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.

12 uur geleden
Atalanta verspeelt in eerste wedstrijd punten tegen Pisa

BERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.

13 uur geleden
Manchester United blijft steken op gelijkspel bij Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen niet weten te winnen. De ploeg van trainer Rúben Amorim bleef bij Fulham steken op 1-1. United, de nummer 15 van vorig seizoen, verloor vorige week zijn eerste wedstrijd van Arsenal (0-1).

13 uur geleden
Ajax houdt het lang spannend tegen Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het voor eigen publiek lang spannend gehouden tegen Heracles Almelo (2-0). Steven Berghuis schoot de thuisploeg na een halfuur op voorsprong in de Johan Cruijff ArenA. De ploeg van trainer John Heitinga creëerde vervolgens veel kansen, maar kon niet voorkomen dat de bezoekers tot de 87e minuut uitzicht hielden op het eerste punt van dit seizoen in de Eredivisie. Uiteindelijk zorgde Wout Weghorst voor veel opluchting bij het Amsterdamse publiek. De spits vierde zijn treffer tegen een van zijn voormalige clubs uitbundig. Ook hij vreesde kennelijk dat Heracles in de slotfase toch nog gelijk zou maken.

17 uur geleden
Verdediger Hato neemt afscheid van supporters Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato heeft vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo afscheid genomen van de supporters van Ajax. De 19-jarige verdediger vertrok begin deze maand naar Chelsea en debuteerde afgelopen vrijdag in de uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. Hij mocht in de tweede helft invallen.

19 uur geleden
Voetballer Rowe van Marseille naar Bologna na kleedkamerruzie

BOLOGNA (ANP) - Bologna heeft aanvaller Jonathan Rowe overgenomen van Olympique Marseille. Dat meldde de Italiaanse club, die verder geen details gaf over de transfer. De 22-jarige Engelsman mocht vertrekken bij Marseille na een ruzie in de kleedkamer met zijn Franse ploeggenoot Adrien Rabiot.

19 uur geleden