Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG hoopt Mbappé met aanvoerdersband te verleiden

PSG hoopt Mbappé met aanvoerdersband te verleiden

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain geeft de strijd om Kylian Mbappé niet op. De Franse topclub wil de aanvaller dolgraag langer in Parijs houden. Trainer Mauricio Pochettino overweegt de 23-jarige Mbappé zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Clermont Foot de aanvoerdersband te geven, om hem te verleiden alsnog zijn aflopende contract te verlengen.

Vooralsnog weigert Mbappé om bij te tekenen. De topvoetballer kan daarom komende zomer transfervrij vertrekken. Volgens Spaanse media heeft Mbappé al een bijzonder lucratief contract getekend bij Real Madrid, maar zelf ontkent de Fransman dat hij een besluit heeft genomen over zijn toekomst.

"We willen het beste voor Kylian en voor de club", zei trainer Mauricio Pochettino een dag voor het duel met Clermont. "Het beste voor PSG is dat Kylian blijft. En dat is ook voor hem het beste." Omdat aanvoerder Marquinhos vanwege spierklachten rust krijgt, moet Pochettino een nieuwe captain aanwijzen.

Naast Marquinhos ontbreken ook Keylor Navas, Ángel Di María, Ander Herrera, Abdou Diallo, Layvin Kurzawa en de geopereerde middenvelders Leandro Paredes en Julian Draxler bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie. Voor Paredes zit het seizoen er al op, Draxler heeft vier tot zes weken nodig om te herstellen van een knieoperatie. Marco Verratti is na een blessure wel weer inzetbaar.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

4 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

4 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

6 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

9 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

9 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

11 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

12 uur geleden