PSG hoopt Mbappé met aanvoerdersband te verleiden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain geeft de strijd om Kylian Mbappé niet op. De Franse topclub wil de aanvaller dolgraag langer in Parijs houden. Trainer Mauricio Pochettino overweegt de 23-jarige Mbappé zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Clermont Foot de aanvoerdersband te geven, om hem te verleiden alsnog zijn aflopende contract te verlengen.
Vooralsnog weigert Mbappé om bij te tekenen. De topvoetballer kan daarom komende zomer transfervrij vertrekken. Volgens Spaanse media heeft Mbappé al een bijzonder lucratief contract getekend bij Real Madrid, maar zelf ontkent de Fransman dat hij een besluit heeft genomen over zijn toekomst.
"We willen het beste voor Kylian en voor de club", zei trainer Mauricio Pochettino een dag voor het duel met Clermont. "Het beste voor PSG is dat Kylian blijft. En dat is ook voor hem het beste." Omdat aanvoerder Marquinhos vanwege spierklachten rust krijgt, moet Pochettino een nieuwe captain aanwijzen.
Naast Marquinhos ontbreken ook Keylor Navas, Ángel Di María, Ander Herrera, Abdou Diallo, Layvin Kurzawa en de geopereerde middenvelders Leandro Paredes en Julian Draxler bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie. Voor Paredes zit het seizoen er al op, Draxler heeft vier tot zes weken nodig om te herstellen van een knieoperatie. Marco Verratti is na een blessure wel weer inzetbaar.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
7 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
18 uur geleden