PSG hoopt Mbappé met aanvoerdersband te verleiden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain geeft de strijd om Kylian Mbappé niet op. De Franse topclub wil de aanvaller dolgraag langer in Parijs houden. Trainer Mauricio Pochettino overweegt de 23-jarige Mbappé zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Clermont Foot de aanvoerdersband te geven, om hem te verleiden alsnog zijn aflopende contract te verlengen.
Vooralsnog weigert Mbappé om bij te tekenen. De topvoetballer kan daarom komende zomer transfervrij vertrekken. Volgens Spaanse media heeft Mbappé al een bijzonder lucratief contract getekend bij Real Madrid, maar zelf ontkent de Fransman dat hij een besluit heeft genomen over zijn toekomst.
"We willen het beste voor Kylian en voor de club", zei trainer Mauricio Pochettino een dag voor het duel met Clermont. "Het beste voor PSG is dat Kylian blijft. En dat is ook voor hem het beste." Omdat aanvoerder Marquinhos vanwege spierklachten rust krijgt, moet Pochettino een nieuwe captain aanwijzen.
Naast Marquinhos ontbreken ook Keylor Navas, Ángel Di María, Ander Herrera, Abdou Diallo, Layvin Kurzawa en de geopereerde middenvelders Leandro Paredes en Julian Draxler bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie. Voor Paredes zit het seizoen er al op, Draxler heeft vier tot zes weken nodig om te herstellen van een knieoperatie. Marco Verratti is na een blessure wel weer inzetbaar.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
5 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
7 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
9 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
11 uur geleden