PSG hoopt Mbappé met aanvoerdersband te verleiden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain geeft de strijd om Kylian Mbappé niet op. De Franse topclub wil de aanvaller dolgraag langer in Parijs houden. Trainer Mauricio Pochettino overweegt de 23-jarige Mbappé zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Clermont Foot de aanvoerdersband te geven, om hem te verleiden alsnog zijn aflopende contract te verlengen.
Vooralsnog weigert Mbappé om bij te tekenen. De topvoetballer kan daarom komende zomer transfervrij vertrekken. Volgens Spaanse media heeft Mbappé al een bijzonder lucratief contract getekend bij Real Madrid, maar zelf ontkent de Fransman dat hij een besluit heeft genomen over zijn toekomst.
"We willen het beste voor Kylian en voor de club", zei trainer Mauricio Pochettino een dag voor het duel met Clermont. "Het beste voor PSG is dat Kylian blijft. En dat is ook voor hem het beste." Omdat aanvoerder Marquinhos vanwege spierklachten rust krijgt, moet Pochettino een nieuwe captain aanwijzen.
Naast Marquinhos ontbreken ook Keylor Navas, Ángel Di María, Ander Herrera, Abdou Diallo, Layvin Kurzawa en de geopereerde middenvelders Leandro Paredes en Julian Draxler bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie. Voor Paredes zit het seizoen er al op, Draxler heeft vier tot zes weken nodig om te herstellen van een knieoperatie. Marco Verratti is na een blessure wel weer inzetbaar.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
7 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
7 uur geleden