Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Brest

PSG geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Brest

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft na een 2-0-voorsprong punten verspeeld in het topduel met Stade Brest. De koploper van Frankrijk bleef in het eigen Parc des Princes steken op 2-2 tegen de nummer 3 van de ranglijst.

De Nederlandse keeper Marco Bizot hield PSG een aantal keer van scoren af, maar moest in de slotfase van de eerste helft toch twee treffers toestaan. Op aangeven van Bradley Barcola opende Marco Asensio de score, waarna Randal Kolo Muani uit een rebound de 2-0 maakte.

Brest kwam in de tweede helft terug in de wedstrijd via Mahdi Camara, die via een PSG-verdediger scoorde. De bezoekers kwamen vervolgens in de 80e minuut langszij dankzij een treffer van Mathias Pereira Lage.

PSG had in het uitduel in Brest (2-3) eveneens een 2-0-voorsprong weggeven, voordat Kylian Mbappé alsnog in de laatste minuut de winnende treffer maakte. In Parijs werd de situatie in de slotfase echter alleen maar erger, toen Barcola in de blessuretijd twee keer geel zag.

Meer uit Voetbal

Hateboer verruilt Stade Rennes op huurbasis voor Olympique Lyon

LYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.

3 minuten geleden
Spitsen Pepi en Boadu keren terug in selectie van PSV

EINDHOVEN (ANP) - De aanvallers Ricardo Pepi en Myron Boadu keren terug in de selectie van PSV. Dat heeft PSV-coach Peter Bosz bij de persconferentie in aanloop naar het competitieduel tussen PSV en Go Ahead Eagles op zaterdagavond bevestigd.

2 uur geleden
FC Barcelona-trainer Flick baalt van competitieduel in de VS

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona vindt het maar niets dat de competitiewedstrijd tegen Villarreal op 20 december in Miami in de Verenigde Staten wordt gespeeld. "Ik begrijp waarom de spelers niet blij zijn. Ik ben ook niet blij", zei de Duitse coach vrijdag op een persconferentie, voorafgaand aan het thuisduel met Girona van zaterdag.

2 uur geleden
UEFA wijst verzoek Frankfurt om duel met Napoli te verplaatsen af

NYON (ANP/DPA) - De UEFA heeft het verzoek van Eintracht Frankfurt om de Champions League-wedstrijd van 4 november tegen Napoli te verplaatsen naar een ander stadion afgewezen. De Duitse club mag van de lokale autoriteiten in Napels geen supporters meenemen en Frankfurt wilde daarom dat het duel op een andere locatie zou worden gespeeld.

2 uur geleden
Oud-Ajacied Riedewald vervolgt loopbaan bij Sheffield United

SHEFFIELD (ANP) - Jaïro Riedewald vervolgt zijn voetballoopbaan bij Sheffield United. De 29-jarige verdediger, die ook op het middenveld kan spelen, was transfervrij nadat zijn contract bij Antwerp afgelopen zomer was afgelopen.

2 uur geleden
Keepster Van Domselaar niet fit genoeg om te spelen voor Oranje

ZEIST (ANP) - Daphne van Domselaar (25) heeft zich afgemeld voor Oranje. De keepster van het Nederlands elftal is niet fit genoeg om eind deze maand te spelen tegen Polen en Canada. Dat heeft een woordvoerder van de KNVB bekendgemaakt.

4 uur geleden
De Wit keert na twee maanden terug in selectie FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dani de Wit keert zaterdag na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van FC Utrecht. De middenvelder is hersteld van de voetblessure die hij 17 augustus in het uitduel met Sparta Rotterdam opliep.

4 uur geleden