PSG geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Brest
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft na een 2-0-voorsprong punten verspeeld in het topduel met Stade Brest. De koploper van Frankrijk bleef in het eigen Parc des Princes steken op 2-2 tegen de nummer 3 van de ranglijst.
De Nederlandse keeper Marco Bizot hield PSG een aantal keer van scoren af, maar moest in de slotfase van de eerste helft toch twee treffers toestaan. Op aangeven van Bradley Barcola opende Marco Asensio de score, waarna Randal Kolo Muani uit een rebound de 2-0 maakte.
Brest kwam in de tweede helft terug in de wedstrijd via Mahdi Camara, die via een PSG-verdediger scoorde. De bezoekers kwamen vervolgens in de 80e minuut langszij dankzij een treffer van Mathias Pereira Lage.
PSG had in het uitduel in Brest (2-3) eveneens een 2-0-voorsprong weggeven, voordat Kylian Mbappé alsnog in de laatste minuut de winnende treffer maakte. In Parijs werd de situatie in de slotfase echter alleen maar erger, toen Barcola in de blessuretijd twee keer geel zag.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
14 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
16 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
16 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
17 uur geleden