PSG geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Brest
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft na een 2-0-voorsprong punten verspeeld in het topduel met Stade Brest. De koploper van Frankrijk bleef in het eigen Parc des Princes steken op 2-2 tegen de nummer 3 van de ranglijst.
De Nederlandse keeper Marco Bizot hield PSG een aantal keer van scoren af, maar moest in de slotfase van de eerste helft toch twee treffers toestaan. Op aangeven van Bradley Barcola opende Marco Asensio de score, waarna Randal Kolo Muani uit een rebound de 2-0 maakte.
Brest kwam in de tweede helft terug in de wedstrijd via Mahdi Camara, die via een PSG-verdediger scoorde. De bezoekers kwamen vervolgens in de 80e minuut langszij dankzij een treffer van Mathias Pereira Lage.
PSG had in het uitduel in Brest (2-3) eveneens een 2-0-voorsprong weggeven, voordat Kylian Mbappé alsnog in de laatste minuut de winnende treffer maakte. In Parijs werd de situatie in de slotfase echter alleen maar erger, toen Barcola in de blessuretijd twee keer geel zag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
18 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
19 uur geleden