PSG-doelman Navas mist waarschijnlijk halve finale
LISSABON (ANP) - Paris Saint-Germain speelt in de halve finale van de Champions League tegen Leipzig vermoedelijk zonder doelman Keylor Navas. De 33-jarige keeper liep in de kwartfinale tegen Atalanta Bergamo een spierblessure op in zijn rechterbovenbeen. De kans dat de kwetsuur dinsdag is hersteld lijkt klein.
Navas, oud-doelman van Real Madrid, was tegen Atalanta uitgevallen. Hij werd vervangen door de Spanjaard Sergio Rico.
Meer uit Voetbal
DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
3 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
19 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
20 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
21 uur geleden