PSG-coach Enrique rekent zich nog niet rijk tegen Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Coach Luis Enrique gaat er nog niet vanuit dat Paris Saint-Germain zeker is van de halve finale Champions League ondanks de 3-1-zege op Aston Villa in de eerste wedstrijd in de kwartfinales. "De weg naar de winst van de Champions League is geplaveid met favorieten die onderweg zijn uitgeschakeld", wees de coach van de Parijse club naar onder meer Manchester City en Liverpool.
"We waren beter in de eerste wedstrijd en verdienden de overwinning, maar dat verhaal ligt achter ons", zei de Spaanse trainer. "Nu begint het tweede verhaal, we zullen zien wie beter is en wie er wint."
Paris Saint Germain verzekerde zich al van de vierde titel op rij en bereikte ook al de finale van de Franse beker. In de Champions League waren de eerste wedstrijden van PSG moeizaam, met onder meer een gelijkspel tegen PSV. "We zijn gekomen van extreem pessimisme aan het begin van het seizoen naar de uitbundige motivatie en vreugde op dit moment. De sleutel hierin is de volwassenheid van de spelers ondanks de jeugdigheid van mijn team."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
13 uur geleden